Pozitívna energia pre šport 2009

Už po štvrtýkrát Fond Západoslovenskej energetiky Nadácie Pontis vyhlasuje grantový program Pozitívna energia pre šport 2009. Cieľom je podpora výstavby a rekonštrukcie vonkajších športových plôch s celoročným využitím v západoslovenskom regióne.

Nadačný fond ZSE aj tento rok zahájil iniciatívu Pozitívna energia pre šport 2009. Cieľom programu je rozvoj vonkajších športových plôch s celoročných využitím v západoslovenskom regióne. Fond medzi žiadateľov o grant prerozdelí 3,5 milióna SKK (116 179 EUR).

Do konca januára 2009 sa môžu prihlásiť mimovládne organizácie, mestá, školy, ale aj tí, ktorí grant čerpali už minulý rok, a potrebujú ďalšie financie na dokončenie projektov. Program podporuje prestavbu sezónnych športových plôch na celoročné športoviská v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom a Trenčianskom kraji. Každoročne sa doň zapája viac ako 100 žiadateľov o finančný príspevok.

„Každý z doteraz podporených projektov je krásnou ukážkou iniciatívy jednotlivcov a komunitnej angažovanosti ľudí, ktoré sú odpoveďou na naše známe nedá sa,” informuje o  programe Ján Orlovský, hovorca Západoslovenskej energetiky, a.s.

Uzávierka grantového programu Pozitívna energia pre šport 2009 je 26. januára 2009. Žiadatelia nájdu všetky informácie na webovej stránke www.nadaciapontis.sk/granty.

Leave a Comment

REKLAMA

REKLAMA