Ponuka kooperačných partnerstiev – 1.-15. október 2008

Portál Enterprise Europe Network zverejnil ďalšie ponuky na spoluprácu firiem z Európy.

Zoznam ponúk kooperačných partnerstiev:

DD. Výroba drevených produktov

20081013023

Taliansky výrobca paliet, brikiet a palivového dreva na vykurovanie domov hľadá obchodné služby a priamych zákazníkov. Taktiež by rád spolupracoval s inými výrobcami paliet, brikiet, palivového dreva a s veľkoobchodníkmi, ktorí sa zaujímajú o jeho produkty.

Kontaktný jazyk: taliansky

20081003006

Slovinská spoločnosť je výrobca rámov a zárubní z lepeného dreva pre dvere a okná a hľadá spoluprácu s partnerom vo výrobe existujúceho programu.

Kontaktný jazyk: nemecký, slovinský

20081003016

Francúzska rodinná spoločnosť hľadá výrobcov a dodávateľov umelej tvarovanej živice v Európe a Amerike za účelom rozšírenia výroby a predaja originálnych pohrebných predmetov. Spoločnosť ponúka širokú škálu pohrebných predmetov z dreva, kameňa a umelej hmoty.

Kontaktný jazyk: anglický, francúzsky

20081010037

Francúzska rodinná spoločnosť hľadá kamenárstva, spoločnosti, ktoré sa venujú osekávaniu a lešteniu kameňa v Európe and Amerike za účelom rozšírenia výroby a predaja originálnych pohrebných predmetov, vyrobených z kameňa malej veľkosti. Je otvorená finančnej spolupráci.

Kontaktný jazyk: anglický, francúzsky

DB. Výroba textílií a textilných výrobkov

20081001005

Talianska spoločnosť sa špecializuje na šitie kožušín a odevy hľadá obchodné služby v krajinách Európy.

Kontaktný jazyk: anglický

20081007010

Taliansky výrobca príslušenstva nábytku, ktoré sú určené pre kojencov a ich starostlivosť hľadá dovozcu.

Kontaktný jazyk: čínsky, anglický, španielsky

DJ. Výroba jednoduchých kovov a výrobkov z kovu

20081008010

Talianska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu manuálov pre automatické dvere a operátorov pre výťahy hľadá obchodné služby v celej Európe.

Kontaktný jazyk: anglický, francúzsky, nemecký, taliansky, španielsky

20081008018

Talianska spoločnosť zameraná na výrobu špeciálnych mechanických častí pre rôzne priemyselné aplikácie sa ponúka ako subdodávateľ pre rôzne zahraničné firmy.

Kontaktný jazyk: anglický

DK. Výroba strojov a zariadení

20081002005

Rakúska spoločnosť je úspešný poskytovateľ služieb v oblasti manažmentu a údržby strojárenských zariadení v strojárenskom priemysle a hľadá dodávateľov v oblasti výroby nástrojov.

Kontaktný jazyk: anglický, nemecký, taliansky, portugalský, ruský, španielsky

20081006021

Taliansky spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu špeciálnych automatických strojov pre priemyselnú automatizáciu, hľadá dodávateľov a priamych zákazníkov v celej Európe.
Kontaktný jazyk: anglický, nemecký, taliansky

20081009009

Francúzska spoločnosť, ktorá pracuje v námornej oblasti, ponúka subdodávateľské aktivity a konkrétne nákupné služby. Firma má bohatú skúsenosť s nákupom námorných produktov a materiálov. Tieto nákupné skúsenosti ponúkajú iným spoločnostiam, ktoré nemajú vlastné nákupné oddelenie.

Kontaktný jazyk: anglický, francúzsky, taliansky

DM. Výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a ich motory

20081010006

Talianska spoločnosť, ktorá vyrába poľnohospodárske vlečky a vlečné motorové vozidlá, hľadá partnera pre spoločný podnik s rumunskými spoločnosťami. Zaujíma sa o získanie časti rumunskej spoločnosti. Žiada tiež Obchodných sprostredkovateľov v Strednej a Východnej Európe.

Kontaktný jazyk: anglický, taliansky

K. Výskum a vývoj

20081010012

Francúzska strojárenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na geotermiu a výrobu betónu obohateného o minerály (drevená vláknina…), hľadá obchodné sprostredkovateľské služby v Európskej Únii (miestnych inžinierov, geotechnikov, ktorí by boli v kontakte s verejnými úradmi) a finančných partnerov na založenie geotermálnej siete (elektrárne) v Európe.
Kontaktný jazyk: anglický, francúzsky, nemecký

O. Ostatné služby

20081013027

Francúzska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na dodávanie príslušenstva a služieb vo všetkých oblastiach ( špecifickejšie elektrický, elektronický, strojársky, chemický materiál pre priemyselné entity a laboratória), ponúka možnosť spoločného podniku s európskymi partnermi, na šírenie tendrov z EUROPEAID ( a osloviť krajiny Blízkeho Východu).
Kontaktný jazyk: anglický, francúzsky

20081001019

Rakúska spoločnosť, ktorá pracuje najmä na poli inšpekcie kvality a zabezpečenia v automobilovom priemysle, hľadá dlhodobé partnerstvo, ktorí pracujú s oblasti služieb, respektíve v oblasti manažmentu kvality.

Kontaktný jazyk: anglický, nemecký

20081001022

Taliansky profesionálny poradca sa špecializuje na verejné financovanie na regionálnej, národnej a európskej úrovni a hľadá obchodných partnerov, ktorí chcú investovať v Taliansku.

Kontaktný jazyk: anglický

20081002003

Rakúska spoločnosť obchoduje a reprezentuje zahraničné spoločnosti, ktoré vyrábajú technologické výrobky v Rakúsku a v susedných krajinách. Spoločnosť hľadá partnerov aktívnych vo výrobe a poskytovaní služieb, ktorí hľadajú obchodných sprostredkovateľov pre ich technické, chemické a strojárske produkty.

Kontaktný jazyk: anglický, nemecký

20081006014

Talianska spoločnosť sa špecializuje na distribúciu záchodových výrobkov, ponúka svoje obchodné služby v Európe spoločnostiam, ktoré si želajú rozvinúť svoje výrobky v Taliansku.

Kontaktný jazyk: anglický, taliansky

20081008013

Švédska spoločnosť pracuje v oblasti technického testovania a analýz a hľadá obchodných zástupcov z európskych krajín , ktorí sa zaujímajú o marketing a predaj optických roztokov. Spoločnosť sa tiež ponúka ako subdodávateľ svojich systémov/produktov.

Kontaktný jazyk: anglický, švédsky

20081010004

Talianska spoločnosť sa špecializuje v oblasti vývozu a dovozu pre národné a zahraničné spoločnosti, ponúka svoje skúsenosti v obchodných službách v celej Európe.

Kontaktný jazyk: anglický, taliansky

DI. Výroba skla

20081008006

Britská spoločnosť sa špecializuje na výrobu sklenených ťažítok na papier pre múzeá, galérie, paláce a darčekové obchody a hľadá výrobcov a dodávateľov skla v celej Európe.

Kontaktný jazyk: anglický

DN. Výroba nábytku

20081007009

Talianska spoločnosť , ktorá vyrába matrace a kompletné posteľné systémy, hľadá dodávateľov v celej Európe .

Kontaktný jazyk: anglický, taliansky

20081013015

Francúzska spoločnosť vyvinula inovatívnu projektovú obrazovku, ktorá môže byť diskrétne zapojená na dom, stenu lode, alebo v konferenčných miestnostiach a hľadá obchodných partnerov v celej Európe.

Kontaktný jazyk: anglický, francúzsky

Ak sa vaša spoločnosť zaoberá niektorou z týchto oblastí a má záujem o spoluprácu, kontaktné informácie nájde na stránke Enterprise Europe Network Slovensko.

Leave a Comment

REKLAMA

REKLAMA