EurActiv spustil Android aplikáciu

EurActiv.sk dnes spustil Android aplikáciu, ktorá prináša spravodajstvo o politikách Európskej únie a umožňuje sledovať ekonomický a politický vývoj v členských štátoch.

Slovenská verzia je súčasťou unikátnej paneurópskej Android aplikácie s obsahom EurActiv v ďalších desiatich jazykoch. Používatelia tak majú jednoduchý prístup aj k článkom od partnerských portálov v češtine, angličtine či nemčine.

Aplikácia navyše umožňuje filtrovať obsah z viac než 15 tematických sekcií EurActiv od energetiky, ekonomiky, až po regionálnu politiku a podnikanie. Nájdete v nej informácie, ktoré môžu byť užitočné pre vaše podnikanie, prácu, štúdium, ale aj pre bežný prehľad o dianí v Európskej únii.

Aplikácia pre telefóny BlackBerry už na jeseň

Podobnú aplikáciu pre iPhone vydal EurActiv v septembri 2011. V  súčasnosti už testuje verziu pre telefóny typu BlackBerry, ktorej oficiálne spustenie je plánované na jeseň tohto roka.

Android aplikáciu Euractiv si môžete stiahnuť bezplatne z Google Play Store. Všetky aplikácie EurActiv pre mobilné telefóny sú dostupné na www.euractiv.sk/aplikacie.

Leave a Comment

REKLAMA

REKLAMA