15 prostriedkov online marketingu, ktoré sa oplatí tento rok využiť (23. 5. 2012)

Dali sme pre Vás dokopy prehľad toho najužitočnejšieho, čo môžete tento rok v online marketingu urobiť. Do čoho sa oplatí investovať peniaze a na čo radšej zbytočne nemíňať? Odpovede dostali účastníci seminára 23. mája 2012 v Trenčíne v rámci projektu Podpora inovácií v slovenských malých a stredných podnikoch (BISMES), ktorý realizuje Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania a EurActiv.sk.

Dali sme pre Vás dokopy prehľad toho najužitočnejšieho, čo môžete tento rok v online marketingu urobiť. Ide o 15 prostriedkov online marketingu, ktoré sa oplatí tento rok využiť

Manažéri ako aj majitelia menších a stredných firiem sa dozvedeli o tom, do čoho sa oplatí investovať peniaze a na čo radšej zbytočne nemíňať.

Interaktívny workshop viedol lektor Ján Šifra.

Prezentácie nájdete na tomto odkaze.

Projekt sa realizuje v rámci siete Enterprise Europe Network, ktorá od februára 2008 poskytuje podnikateľom komplexné a ľahko dostupné poradenstvo a podporu v oblasti podnikania, inovácií a výskumu. Sieť združuje vyše 600 organizácií so 4000 skúsenými profesionálmi, ktorí poskytujú svoje služby v takmer 40 krajinách. Projekt je spolufinancovaný Európskou komisiou.

Leave a Comment

REKLAMA

REKLAMA