Seminár o elektronických formulároch v miestnej samospráve

Občianske združenie Partnerstvá pre prosperitu pozývajú na užitočný seminár najmä zástupcov miesta obcí.

Krátka správa

O dva týždne sa v Bratislave uskutoční zaujímavé podujatie určené predovšetkým pracovníkov obecných a mestkých úradov, ktorí zodpovedajú za informatizáciu. Pripravilo ho OZ Partnerstvá pre prosperitu (PPP) a Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS). V rámci seminára je pripravených niekoľko úvodných prezentácií, ale organizátori vytvorili priestor aj pre diskusiu, či otázky. Pôjde o fungovanie 602XML formulárov v prostredí miestnej samosprávy.

Na úvod seminára vystúpi ústredný riaditeľ kancelárie ZMOS Milan Muška s informáciami o projekte Informačný a databázový portál ZMOS. Mária Voznická z firmy Software602 Slovensko bude prezentovať praktickú ukážku práce formulármi 602XML so všetkými funkciami. Jej kolegovia Jozef Schwarz a Daniel Režný budú prezentovať riešenie projektu ZMOS – ukážu prostredie celého riešenia, modelové situácie, prihlásenie nového člena, aktualizáciu údajov člena ZMOS z formulárov, či prihlášku na snem.

„Dĺžka celého seminára by nemala presiahnuť tri hodiny,“ hovorí výkonný riaditeľ PPP Milan Ištván. Podujatie sa uskutoční v utorok 14. marca 2007 o 9. hodine v hoteli Dukla. „Prihlásiť sa môže ktokoľvek, samozrejme, pokiaľ ide o pracovníkov miestnej samosprávy, alebo starostov či primátorov, účastnícky poplatok vyberať nebudeme,“ dopĺňa Milan Ištván. Prihlásiť sa možno najneskôr do 9. marca 2007 na elektronickej adrese milan@p3.sk.

Leave a Comment

REKLAMA

REKLAMA