Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

30 rokov nežnej architektúry (Café Európa Bratislava)

8. október. 2019 @ 6:30 pm - 8:00 pm

Ako zmena režimu ovplyvnila podobu našich miest? Pozývame Vás na diskusiu o prístupe našej spoločnosti k budovám a verejnému priestoru – ako sa vyrovnávame aj v tejto oblasti s „dedičstvom“ totality? Ako sa architektúra a podoba miest na Slovensku za 30 rokov zmenila? V čom je súčasný vývoj kvalitnejší a v čom menej kvalitný, než pred novembrom 1989? Aký máme postoj k budovám, ktoré vznikli ešte počas socializmu – sú súčasťou našej identity, alebo ich treba búrať? Príkladov je viac než dosť už len v samotnej Bratislave.

Diskutovať prídu:

  • Ján M. Bahna, architekt
  • Miroslav Beňák, Čierne diery
  • Ingrid Konrad, Hlavná architektka mesta Bratislava

Moderuje Tomáš Madleňák, Slovak Foreign Policy Association

VSTUP VOĽNÝ

Miesto: KC Dunaj, bar
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEBA
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEBA

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od hlavného organizátora diskusie – Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: http://eepurl.com/cE3NCD
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, mediálni partneri: EURACTIV.sk, Radio_FM a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.

Podrobnosti

Dátum:
8. október. 2019
Čas:
6:30 pm - 8:00 pm

Organizátor

Zastúpenie EK na Slovensku, SFPA

Miesto udalosti

KC Dunaj Nedbalova 3, 81101 Bratislava, Slovakia