Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This udalosť has passed.

Ako sa zmení Ukrajina po prezidentských voľbách? (CE Žilina)

apríl 24 @ 5:30 pm - 7:00 pm

Obháji svoj post prvý pomajdanový prezident Porošenko? Alebo ho vystrieda bývalá premiérka Tymošenko, ktorá si následne za Janukovyča musela aj posedieť vo väzení? Či prekvapí herec Zelensky? Ako prebiehajú voľby u nášho vojnou sužovaného suseda a o čo v nich vlastne ide, čo sa môže zmeniť?

Diskutujúcich predstavíme už čoskoro!

Miesto: Nová synagóga Žilina

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEZA
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEZA

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od hlavného organizátora diskusie – Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: http://eepurl.com/cE3NCD
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, mediálni partneri: EURACTIV.sk, Radio_FM a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.

Podrobnosti

Dátum:
apríl 24
Čas:
5:30 pm - 7:00 pm

Organizátori

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
SFPA

Miesto udalosti

Nová synagóga Žilina J. M. Hurbana 11, 01001 Žilina