Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Café Európa: Prečo sú hulváti úspešní v politike?

7. jún. 2017 @ 5:30 pm - 7:00 pm

Pozývame Vás na diskusiu pri kávičke a koláčiku o úrovni politickej kultúry (nielen) na Slovensku. Hulváti, populisti a neslušnosť ovládli politickú scénu a sú čoraz úspešnejší na celom svete, od Filipín cez U.S.A až po Slovensko. Prečo to tak je a dá sa s tým vôbec niečo robiť?

Diskutovať budú:
Darina Malová, profesorka na Katedre politologie FiF UK v Bratislave
Robert Žanony, odborník na politickú komunikáciu

Moderuje Vladimír Bilčík, SFPA

Káva, čaj a koláčik je na náš účet!
Miesto: Stanica Žilina-Záriečie (www.stanica.sk)

 

Otázky do diskusie je možné klásť aj na www.slido.com s hashtagom #CEBB. Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie – ZEKvSR.

PRIAMY PRENOS z diskusie môžete sledovať tu

Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, partner diskusi: Hanns Seidel Stiftung Slowakei – Nadácia Hannsa Seidela Slovensko mediálni partneri: EurActiv.sk a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.