Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Diskusia: Spoločenské inovácie: pohľad z Bruselu

5. november. 2009 @ 12:00 am

Udalosť Navigation

Centrum excelentnosti pre spoločenské inovácie UK, Vás pozýva na diskusiu s prof. Vladimírom Šuchom, riaditeľom pre oblasť kultúry, viacjazyčnosti a komunikácie na Generálnom riaditeľstve pre vzdelávanie a kultúru v Bruseli na tému "Spoločenské inovácie: pohľad z Bruselu".

Diskusia sa uskutoční 5. novembra o 16.00 v priestoroch Filozofickej fakulty UK (miestnosť G 236).

Spoločenské  inovácie reprezentujú nové myšlienky a praktické riešenia, ktoré reagujú na aktuálne a budúce vývojove trendy a navrhujú opatrenia riešiace aktuálne potreby ľudí, vedúce k zlepšeniu ich životných podmienok. Súčasný vývoj postavil spoločnosť pred mnohé výzvy, ktoré si vyžiadali, že sa práve tento typ inovácii a ich skúmanie posúvajú aj do centra pozornosti Európskej únie. Diskusia s V. Šuchom  sa uskutoční v rámci projektu, vďaka ktorému si výskum v oblasti spoločenských inovácii nachádza svoje pevne miesto aj na Slovensku (http://www.fphil.uniba.sk/cesiuk).

Počet miest je limitovaný, svoju účasť preto prosím potvrďte do 4.11.2009 na adrese cesiuk@fphil.uniba.sk

Projekt Centra excelentnosti pre spoločenské inovácie UK je financovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, v rámci Operačného programu Výskum a vývoj, opatrenie 4.1 "Podpora sietí excelentných pracovísk výskumu a vývoja ako pilierov rozvoja regiónu v Bratislavskom kraji".

Pozvánku na podujatie si môžete stiahnuť tu

Podrobnosti

Dátum:
5. november. 2009
Čas:
12:00 am

Miesto udalosti

Filozofická fakulta UK

Organizátor

Centrum excelentnosti pre spoločenské inovácie UK