Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Diskusné fórum „Výzvy 21. storočia:“ Radikální levice mezi Leninem a EÚ: (ne)transformace a europeizace komunistických stran ve střední Evropě

17. máj. 2007 @ 12:00 am

Friedrich Ebert Stiftung e.V., zastúpenie v Slovenskej republike si Vás dovoľuje pozvať v rámci diskusného fóra „Výzvy 21. storočia“ na prednášku Dr. Vladimíra HandlaRadikální levice mezi Leninem a EÚ: (ne)transformace a europeizace komunistických stran ve střední Evropě.

Prednáška sa bude konať vo štvrtok 17. mája 2007 o 17,00 hod. v kongresovej sále hotela Devín, Riečna 4, Bratislava.

Dr. Vladimír Handl, CSc., je výskumným pracovníkom Ústavu medzinárodných vzťahov v Prahe a vyučuje na  Inštitúte medzinárodných štúdií Karlovej univerzity v Prahe. Predtým pôsobil aj na Institute for German Studies, University of Birmingham, Moskovskom štátnom inštitúte medzinárodných vzťahov  a ďalších zahraničných univerzitách. Zaoberá sa predovšetkým problematikou česko-nemeckých vzťahov, nemeckej zahraničnej politiky, venuje sa tiež otázkam európskej integrácie a bezpečnostnej politiky. Aj k téme prednášky publikoval viacero analýz. Je autorom viacerých kníh, štúdií a článkov.

Veríme, že naše pozvanie prijmete a tešíme sa na Vašu účasť.

Prosíme Vás potvrdiť Vašu účasť na lukacova@fes.sk alebo tel. 02/ 5441 1209.

Podrobnosti

Dátum:
17. máj. 2007
Čas:
12:00 am

Miesto udalosti

Bratislava

Organizátor

Friedrich Ebert Stiftung