Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Európa 2010 – Spoločne v boji proti chudobe a sociálnemu vylúčeniu

19. október. 2010 @ 12:00 am

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku spolu s Ekonomickou fakultou Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici si Vás dovoľujú pozvať na medzinárodnú vedeckú konferenciu pod názvom

"Európa 2010 – Spoločne v boji proti chudobe a sociálnemu vylúčeniu v kontexte Miléniových rozvojových cieľov a význam rozvojovej pomoci"

Konferencia organizuje Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku a Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v spolupráci s Otvoreným európsko-slovenským dvorom, o. z., Regionálnym európskym centrom Banská Bystrica a Banskobystrickým samosprávnym krajom dňa

Podujatie sa uskutoční 19. októbra 2010 o 8:30 hod. v Aule Rotunda Ekonomickej univerzity UMB v Banskej Bystrici, Tajovského 10.

Cieľom konferencie je podporiť odbornú a akademickú diskusiu na témy boja proti chudobe a sociálneho vylúčenia v širšom geografickom spektre (nielen v Európskej únii) a významu Miléniových rozvojových cieľov a rozvojovej pomoci ako vízie trvalo udržateľného stavu do budúceho obdobia. Konferencia sa uskutočňuje v rámci Európskeho roka boja proti chudobe a sociálnemu vylúčeniu 2010.

Podrobnosti

Dátum:
19. október. 2010
Čas:
12:00 am
Webstránka:
http://ec.europa.eu/index_sk.htm

Miesto udalosti

Banská Bystrica

Organizátor

Zastúpenie EK na Slovensku, Ekonomická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici