Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Európsky prístup k rozvoju ľudských zdrojov v samospráve

9. apríl. 2008 @ 12:00 am

Spoločnosť VVMZ, spol. s r.o. a BVI v spolupráci s rakúskou spoločnosťou AVIANA Consulting GmbH Vás srdečne pozývajú na II. ročník konferencie pre samosprávu pod názvom

Európsky prístup k rozvoju ľudských zdrojov v samospráve
(Nové informácie a trendy v samospráve)

Konferencia sa uskutoční dňa 9. 4. 2008 v priestoroch trnavskej radnice.

Konferencia je určená pre: primátorov, starostov, prednostov, poslancov a pre ostatných odborných pracovníkov mestských a obecných úradov a zariadení v ich pôsobnosti.

Účastníkom ponúka aktuálne a nové informácie z oblasti ľudských zdrojov a ich možnosti prepojenia na celkové riadenie mestského a obecného úradu.

Prvú časť podujatia tvoria príspevky zamerané na súčasný stav, pripravované legislatívne zmeny, príležitosti a smery, ktorými by sa mala samospráva v budúcnosti uberať.

Druhá obsahová časť je zameraná na prezentáciu najnovšieho trendu v samospráve Facility management a na najlepšie príklady praxe zo vzdelávania a manažérstva kvality v mestských a obecných úradoch na Slovensku, Nemecku a v Rakúsku.

Tretí blok je zameraný na možnosti  špecializovaného vzdelávania pre samosprávu a jeho efektívne využitie pre potreby riadenia mestského a obecného úradu.


Viac informácií o podujatí ako ja prihlášku nájdete na tejto stránke.

Podrobnosti

Dátum:
9. apríl. 2008
Čas:
12:00 am
Webstránka:
http://www.vvmz.sk//index.php?option=com_content&task=view&id=64&Itemid=1

Miesto udalosti

Trnava

Organizátor

VVMZ, BVI, AVIANA Consulting GmbH