Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Informačný deň programu Horizont 2020

13. novembra. 2019 @ 8:30 am - 3:00 pm

Dňa 13. novembra 2019  (8:30 – 15:00) vás Kancelária Národných kontaktných bodov pozýva na podujatie venované posledným výzvam Programu HORIZONT 2020 v oblastiach:

  • Potravinová bezpečnosť, udržateľné poľnohospodárstvo, lesné hospodárstvo,  výskum v oblasti  vôd a biohospodárstvo (SC2)
  • Opatrenia v oblasti klímy, životné prostredie, efektívne využívanie prírodných zdrojov a surovín (SC5)

Podujatie je určené na podporu zvýšenia účasti slovenských univerzít, výskumných organizácií, samospráv, neziskových organizácií a podnikov v Rámcovom programe EÚ na podporu výskumu a inovácií – Horizont 2020.

Okrem predstavenia aktuálnych výziev a tém pracovných programov bude predstavený stav  implementácie projektov H2020 na Slovensku ako aj príklady úspešných projektov. Dôležitou súčasťou programu budú relevantné politiky, ktoré je potrebné mať na pamäti pri príprave návrhov projektov tak, aby ponúkali riešenia vytýčených problémov. Národné kontaktné body a delegáti ponúkajú účastníkom podujatia možnosť konzultovať svoje projektové návrhy priamo na mieste. Podujatie je určené pre odbornú verejnosť z akademického a vedecko-výskumného a inovačného prostredia, samosprávy, súkromný aj neziskový sektor.

Informačný deň sa bude konať v priestoroch Centra vedecko-technických informácií SR (konferenčná miestnosť na 2. poschodí) na Lamačskej ceste 8/A v Bratislave.

Viac o podujatí nájdete na tomto odkaze.

Podrobnosti

Dátum:
13. novembra. 2019
Čas:
8:30 am - 3:00 pm

Organizátor

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI)

Miesto udalosti

CVTI SR – Konferenčná miestnosť č. 235
Lamačská cesta 8/A
Bratislava, Slovenská republika
+ Google Map