Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

KickOff Finals – Stretnutie stredoeurópskych lídrov pre inovácie vo Varšave

20. september. 2016

KIC InnoEnergy, inovačná platforma pre udržateľnú energiu pre Európu, organizuje 20. septembra 2016 vo Varšave podujatie KICoff Finals.

Podujatie, spojené s ocenením najlepších inovátorov a konferenciou, ponúka jedinečnú networkingovú príležitosť pre energetický priemysel v strednej a východnej Európe. Účastníci podujatia budú mať tiež príležitosť oboznámiť sa s najnovšími inováciami a biznis nápadmi v sektore.

Medzi hosťami podujatia bude Jason Saltzman, americký podnikateľ v oblasti technológií a spoluzakladateľ komunity podnikateľov, kreatívcov a mienkotvorcov Alley NYC a Paul Papadimitriou, expert na novú digitálnu revolúciu a jej vplyv na zmenu sveta biznisu, zakladateľ spoločnosti Intelligencr, ktorá je aktívna v oblasti stratégie inovácií.

“Toto podujatie je príležitosťou na stretnutie s najlepšími mozgami z oblasti udržateľných energií v regióne. Každý návštevník bude mať príležitosť na výmenu nápadov, stretnutia s potenciálnymi investormi a premenu inovácií na komerčnú realitu,” hovorí Christo Balinow, Business Development Manager KIC InnoEnergy pre Severnú Ameriku, Strednú a Východnú Európu and Stredný Východ. „Radi privítame vo Varšave všetkých ľudí, aktívnych v oblasti udržateľných energií, aby sme spolu podporili vývoj nových myšlienok v tejto oblasti.“

Oceneniami chce KIC InnoEnergy počas slávnostného večera odmeniť výnimočných tvorcov, start-upy a zástupcu z kategórie  malých a stredných firiem (SMEs) zo strednej a východnej  Európy. Inovátori z oblasti udržateľných energií súťažia o najvyššie ocenenie 10 000 eur. Ďalší  dvaja ocenení získajú 5 000, resp. 3 000 eur.

Víťazi takisto získajú špičkový mentoring, ohodnotenie biznis modelu a šancu vstúpiť do biznis akcelerátora KIC InnoEnergy Highway® s prístupom k podpore a investíciám vo výške až
150 tisíc eur.

Ak máte záujem zúčastniť sa KICkoff finals vo Varšave a stať sa súčasťou exkluzívneho networkingového podujatia, prosím zaregistrujte sa tu.

KICkoff-Finals-2015_top-fakty_infografika

Podrobnosti

Dátum:
20. september. 2016
Webstránka:
http://kic-kickoff.com/

Miesto udalosti

Varšava, Poľsko

Organizátor

KIC InnoEnergy