Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Krízový manažment alebo stratégia udržateľného vývoja?

20. november. 2008 @ 12:00 am

Udalosť Navigation

Friedrich Ebert Stiftung e.V., zastúpenie v Slovenskej republike, si Vás dovoľuje pozvať v rámci diskusného fóra „Výzvy 21. storočia“ na prednášku Annette Fugmann-Heesing na tému

„Krízový manažment alebo stratégia udržateľného vývoja?
Sociálno-demokratická politika pre Nemecko“,

ktorá sa koná vo štvrtok, 20. novembra 2008 o 17,00 hod.Galérii mesta Bratislavy, Pálffyho palác, Panská 19, Bratislava.

Simultánne tlmočenie z nemčiny je zabezpečené.

Prosíme Vás, aby ste Vašu účasť potvrdili na lukacova@fes.sk alebo tel. 02/ 5441 1209.


Dr. Annette Fugmann-Heesing študovala právo na univerzitách v Bielefelde a vo Freiburgu, kde aj promovala. Neskôr pôsobila ako odborná asistentka na právnickej fakulte v Bielefelde v odbore právnických vied. Ako členka SPD zastávala viaceré významné politické funkcie . V 90. rokoch pôsobila vo funkcii ministerky financií v spolkovej krajine Hessensko, neskôr  ako senátorka zodpovedná za financie v meste Berlín. V roku 1998 bola aj starostkou Berlína.  Od roku 2002 pôsobí ako samostatná hospodárska poradkyňa , zároveň je členkou viacerých správnych rád  v  bankovom sektore. Súčasne je členkou užšieho vedenia Klubu manažérov pri Friedrich Ebert Stiftung a riaditeľkou Vedeckého  fóra  sociálnej demokracie v Berlíne.

Podrobnosti

Dátum:
20. november. 2008
Čas:
12:00 am
Webstránka:
http://www.fes.sk

Miesto udalosti

Pálffyho palác, Panská 19, Bratislava

Organizátor

Friedrich Ebert Stiftung