Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Lokálne samosprávy v Srbsku – prostredie pre spoluprácu a podnikanie

25. január. 2010 @ 12:00 am - 29. január. 2010 @ 12:00 am

Udalosť Navigation

Slovensko – srbská obchodná komora v rámci schváleného projektu Slovak Aid pod názvom "Lokálne samosprávy v Srbsku – prostredie pre spoluprácu a podnikanie" organizuje v dňoch od 25. až 29. januára 2010, v hoteli City Hotel Bratislava v Bratislave, medzinárodný seminár, ktorého sa zúčastnia zástupcovia 10 samospráv z celého územia Srbska (Subotica, Kikinda, Báčsky Petrovec, Stará Pazova, Kovačica, Pančevo, Smederevo, Valjevo, Kragujevac, Pirot). Na seminári budú prerokované témy týkajúce investovania do jednotlivých hospodárskych odvetví, investičné stimuly, právne a daňové podnikateľské prostredie, a ďalšie témy súvisiace s problematikou samospráv v Srbsku na jeho ceste do EÚ. 

Seminár je príležitosťou pre slovenské podnikateľské subjekty aby sa prostredníctvom pripravených prezentácií každej z uvedených samospráv od ich zástupcov priamo oboznámili s investičnými možnosťami v týchto samosprávach od zakladania firiem, ceny lokálnej pracovnej sily, jej kvalifikačnej štruktúry, až po podmienky získania rôznych povolení ako i o ďalších podmienkach podnikania v Srbsku, ktoré sa stáva, vzhľadom na svoju geografickú polohu a blízkosť, zaujímavou podnikateľskou destináciou európskych a svetových investorov.

Účasť na seminári je voľná. Vzhľadom na obmedzený počet účastníkov je nutné prihlásiť svoju účasť.

Prihlášky na seminár je treba zasielať na adresu Slovensko – srbskej obchodnej komory, Grösslingová 4, 811 09, Bratislava, tel. 02/526 318 84, fax: 2/526 348 29 alebo na e-mailovú adresu: office@ssok.eu

Podrobnosti

Začiatok:
25. január. 2010 @ 12:00 am
Koniec:
29. január. 2010 @ 12:00 am
Webstránka:
http://ssok.eu/

Miesto udalosti

Bratislava

Organizátor

Slovensko-srbská obchodná komora