Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Marketing Live 2009

28. október. 2009 @ 12:00 am

Udalosť Navigation

In Store SLovakia organizuje konferenciu Marketig Live 2009, ktorá sa uskutoční dňa 28. októbra 2009 v hoteli Falkersteiner v Bratislave.

Konferencia je určená pre top manažérov výrobných a distribučných firiem, obchodných a marketingových riaditeľov, top manažérov reklamných a marketingových agentúr a strategickému manažmentu.

Obchodné a marketingové oddelenie, aj keď pracujú každé zvlášť, majú rovnaký cieľ – rast. Jedno zvyšuje povedomie značky, druhé objem predaja. Je častým javom, že tieto dve oddelenia pracujú separátne, bez efektívneho zdieľania informácií. Stáva sa, že kým marketéri oslavujú skvelé čísla záujmu o produkt, obchodníci majú hlavu v smútku zo slabých ukazovateľov predajnosti.

Keďže každá komerčná organizácia je napokon živá (len) z predaja, patrí posudzovanie efektivity práce marketingu z hľadiska dosahovania obchodných cieľov či objemov predaja medzi legitímne kritéria. Súhlasíte? Poďte sa pozrieť na možnosti vytvárania skutočne efektívnych synergií medzi marketingom a obchodom z viacerých uhlov pohľadu a zapojte sa do diskusií na Marketing Live Conference 2009!

Podrobnosti

Dátum:
28. október. 2009
Čas:
12:00 am
Webstránka:
http://informslovakia.sk/?s=marketing_live

Miesto udalosti

Bratislava

Organizátor

In Store Slovakia