Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Perspektívy podnikania na západnom Balkáne

28. september. 2009 @ 12:00 am

Vážení podnikatelia,

pozývame Vás na 2. vedecko-podnikateľskú konferenciu „Perspektívy podnikania na západnom Balkáne“, na ktorej sa dozviete o rôznych aspektoch podnikania v Albánsku, Čiernej hore, Macedónsku a Srbsku, ako aj o príležitostiach, ktoré pre Vás krajiny západného Balkánu ponúkajú.

Cieľom podujatia je vytvoriť platformu na výmenu a využitie skúseností aktérov z rôznych oblastí tak, aby podnikatelia získali čo najkomplexnejšie informácie o týchto krajinách.

Konferencia je určená predovšetkým slovenským malým a stredným podnikateľom, ktorí uvažujú nad podnikaním v príslušných balkánskych krajinách, resp. nad nadviazaním obchodnej spolupráce s partnermi z týchto krajín.

Miesto konania: Agroinštitút Nitra, š.p.

Organizátori: Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania (NARMSP) v spolupráci s portálmi EurActiv.sk, DespiteBorders.com a Slovenskou spoločnosťou pre zahraničnú politiku.

Podujatie sa koná  v rámci projektu slovenskej rozvojovej pomoci „Globálne vzdelávanie podnikateľov“.

Uzávierka prihlášok: 20. septembra 2009

Viac informácií o konferencií nájdete na http://www.enterprise-europe-network.sk/events.php?tid=1313.

Kontakt: Tigran ALEKSANYAN, NARMSP, tel.: 02/50 24 45 15, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk alebo Jakub VARGA, NARMSP, tel.: 02/50 24 45 21, e-mail: varga@nadsme.sk

Podrobnosti

Dátum:
28. september. 2009
Čas:
12:00 am

Miesto udalosti

Agroinštitút Nitra, š.p.

Organizátor

NARMSP, EurActiv.sk, DespiteBorders.com, SFPA