Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Prednáška: Oxid dusný ako modulátor bunkovej komunikácie

23. október. 2007 @ 12:00 am

POZÝVAME VÁS NA PREDNÁŠKU Prof. ARNOLDA STERNA z New York University Medical School, USA „NITRIC OXIDE AS A MODULATOR OF CELLULAR SIGNALING”.

V utorok 23. októbra 2007 o 14:00 v posluchárni Ústavu Lekárskej Chémie, Biochémie a Klinickej Biochémie LFUK v Bratislave, Sasinkova 2, druhé poschodie.

Stručne o prof. Arnoldovi STERNOVI, MD, PhD.: Vzdelanie: 1963 – Boston University School of Medicine (MD), 1970 – Rockefeller University (PhD.), profesor v odbore farmakológia;

Okruhy záujmov: vývoj nových technológií pre lekárske vzdelávanie; štúdium oxidačného stresu a signálnych dráh, so špecifickým zameraním na úlohu oxidu dusného;

Odborné aktivity: prodekan pre extramurálne edukačné programy New York University Medical School, garant programu Lekárskej farmakológie; zástupca riaditeľa Institute of Community Health and Research a Sino- American Collagorative Program; členstvo v Steering Committee of Primary Care and Public Health Scholars; koordinátor International Health Program for medical students a programs for Preparatory Education in Science and Medicine.

Podrobnosti

Dátum:
23. október. 2007
Čas:
12:00 am

Miesto udalosti

Bratislava

Organizátor

Univerzita Komenského