Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

PRO EKO

4. máj. 2010 @ 12:00 am - 7. máj. 2010 @ 12:00 am

Udalosť Navigation

Výstavnícka a reklamná agentúra BB EXPO vás pozýva na 6. ročník najväčšej ekologickej výstavy na Slovensku s medzinárodnou účasťou PRO EKO. Podujatie sa bude konať v dňoch 5. až 7. mája 2010 vo výstavnom areále Námestia slobody v Banskej Bystrici.

PRO EKO je dynamicky sa rozvíjajúca a jediná špecializovaná výstava na Slovensku so zameraním na odpadové hospodárstvo. Nadväzuje na predchádzajúce úspešné ročníky. Uskutočňuje sa pod záštitou Ministerstva životného prostredia SR, v spolupráci s Recyklačným fondom. Súčasťou výstavy je rozsiahly odborný a sprievodný program – 6. konferencia Enviromentálne techniky a ich využívanie v zhodnocovaní odpadu, semináre so ZMOS.

V spolupráci s Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania sa uskutoční medzinárodná kooperačná burza v rámci programu Enterprise Europe Network – najväčšia sieť na podporu podnikania v EÚ, inovácií a výskumu.

Výstava kladie dôraz na trvalo udržateľný rozvoj a komplexnú prezentáciu eko-technológií. Vystavujúce firmy sa môžu prihlásiť do súťaže TOP EKO – najlepší dosiahnutý pokrok v recyklácii a zhodnocovaní odpadov.

Súbežne sa konajú tematicky prepojené výstavy: 13. výstava stavebníctva PRO ARCH (stavebný odpad) a 9. výstava regionálneho rozvoja PRO REGION (odpadové hospodárstvo vo verejnej správe). Významným doplnkom je 6. výstava úžitkových vozidiel a komunálnej techniky ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ. V roku 2009 si výstavy prehliadlo vyše 27 000 návštevníkov. Na odborných programoch organizovaných počas výstavy sa zúčastnilo 1050 poslucháčov. Vašou účasťou na výstave oslovíte cieľové skupiny – vedúcich pracovníkov, majiteľov a špecialistov firiem podnikajúcich v odpadovom hospodárstve, podnikových ekológov, predstaviteľov verejnej správy a ďalších.

Podrobnosti

Začiatok:
4. máj. 2010 @ 12:00 am
Koniec:
7. máj. 2010 @ 12:00 am
Webstránka:
http://www.bbexpo.sk/proeko/index.htm

Miesto udalosti

Banská Bystrica

Organizátor

BB EXPO