Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

PRO EKO výstava recyklácie a zhodnocovania odpadov

3. máj. 2011 @ 12:00 am - 6. máj. 2011 @ 12:00 am

Ponúkame Vám niekoľko dôvodov k účasti na výstave:

Špecializuje sa na prezentáciu komplexných ekologických služieb a produktov, pričom ako jediná na Slovenku kladie dôraz na odpadové hospodárstvo, zber a nakladanie s odpadom.

Súčasne ponúka kvalitný odborný a sprievodný program, ktorého súčasťou je 7. ročník konferencie Environmentálne techniky a ich využívanie v zhodnocovaní odpadu. Pripravené sú odborné semináre, o ktoré sme i v predchádzajúcich ročníkoch zaznamenali zvýšený záujem.

Rozšírenou nomenklatúrou výstava ponúka širší záber pre prezentovanie Vašich produktov a služieb v ekológii a odpadovom hospodárstve.

Vystavované exponáty, prípadne služby môžete prihlásiť do súťaže TOP EKO – o najlepší dosiahnutý pokrok v recyklácii a zhodnocovaní odpadov.

Súbežne tematicky prepojenými výstavami sú 14. výstava stavebníctva PRO ARCH a 10. výstava regionálneho rozvoja PRO REGION.

Prostredníctvom Vašej prezentácie môžete osloviť zástupcov obecných a mestských úradov, vedúcich predstaviteľov krajských a obvodných úradov, manažérov firiem a spoločností podnikajúcich v oblasti ekológie, ochrany a starostlivosti o životné prostredie a manažérov firiem podnikajúcich v odpadovom hospodárstve.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Podrobnosti

Začiatok:
3. máj. 2011 @ 12:00 am
Koniec:
6. máj. 2011 @ 12:00 am
Webstránka:
http://www.bbexpo.sk/proeko/index.htm

Miesto udalosti

Banská Bystrica, Námestie slobody

Organizátor

BB EXPO spol. s r.o.