Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This udalosť has passed.

PRO-ENERGY FORUM

22. máj. 2018 @ 8:00 am - 6:30 pm

 

Štvrtý ročník odbornej konferencie PRO-ENERGY FORUM (22.5.2018), kde v neformálnom prostredí môžete diskutovať s renomovanými odborníkmi zo všetkých oblastí energetiky.

O konferencii

Odborná konferencia PRO-ENERGY FORUM voľne nadväzuje na predchádzajúce ročníky organizované v rokoch 2011 až 2013 na Slovensku a je sesterskou konferenciou PRO ENERGY CON, ktorá sa bude konať tento rok už ôsmykrát.

PRO-ENERGY FORUM je stretnutie zástupcov a popredných odborníkov všetkých energetických odvetví. Konferencia poskytuje možnosť vymeniť si názory a postoje k aktuálnemu dianiu v energetike s ďalšími profesionálmi z odboru v menej formálnej atmosfére a rovnako aj nadviazať nové kontakty.

Konferencia PRO-ENERGY FORUM je jednodňová konferencia, na ktorej budú dva dopoludňajšie bloky zamerané na aktuálny vývoj a trendy v energetike na Slovensku a popoludňajšia sekcia sa bude venovať perspektívam bezuhlíkovej energetiky. Rokovacími jazykmi konferencie budú slovenčina, čeština a angličtina (tlmočenie bude zabezpečené).

Konferenciu organizuje spoločnosť ENERGY-HUB s.r.o., vydavateľ magazínu PRO-ENERGY spolu s KUVOZE – Komorou užívateľov a výrobcov obnoviteľných zdrojov energie.

Spojte príjemné s užitočným – relax v slovenskej vinárskej oblasti a zároveň možnosť spoznať nových odborníkov a prípadných obchodných partnerov pri diskusiách na aktuálne témy z energetiky.

Hlavné tematické bloky PRO-ENERGY FORA sú:

Dopoludňajšia časťVývoj a trendy v energetike na Slovensku

I.blok– Praktické dopady Zimného balíčka na energetik

II.blok – Distribúcia, regulácie – nové obchodné príležitosti

Popoludňajšia časťBezuhlíková energetika

III. blok – Jadrová energetika v strednej a východnej Európe

IV.blok – Ako môžu OZE doplniť jadro?

Podrobnosti

Dátum:
22. máj. 2018
Čas:
8:00 am - 6:30 pm
Webstránka:
http://proenergyforum.sk/

Organizátor

ENERGY-HUB s.r.o.

Miesto udalosti

Hotel Rozálka,Rozálka 9, Pezinok 902 01, Slovensko