Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Registrácia do 3. ročníka Startup Awards.SK 2013

11. október. 2013 @ 11:51 am - 1. november. 2013 @ 12:00 am

Tretí ročník súťaže organizuje spoločnosť Neulogy s podporou partnerov, ako sú KPMG, ZSE, Telefonica, Google, ESET a ďalších.

Súťaž je venovaná začínajúcim inovatívnym firmám, ktoré sa môžu uchádzať o ocenenie v štyroch kategóriách:

  • DIGITAL
  • SCIENCE
  • ART & DESIGN
  • SOCIETY

Ocenené nebudú len klasické internetové startupy, ale aj projekty pochádzajúce z oblasti výskumu a vývoja (biotechnológie, nanotechnológie, obnoviteľné zdroje, a pod.), umeleckej oblasti (projekty z oblasti art & design využívajúce moderné technológie) ako aj technologické non-profit projekty.

Víťazi a finalisti majú možnosť prezentovať svoje firmy pred investormi a partnermi, ukázať sa širšej verejnosti prostredníctvom prítomných médií a navyše získať cenné know-how v podobe na mieru šitého pobytu v jednom zo svetových technologických a inovačných centier.

Deadline na prihlasovanie a nominovanie projektov je do 1. 11. 2013.

Finále Startup Awards.SK 2013 sa bude konať v piatok 22. novembra 2013 v Mestskom divadle P. O. Hviezdoslava v Bratislave, za účasti zahraničných hostí (USA, Izrael, Taiwan, Fínsko a iné).

Neulogy očakáva, že podujatia sa zúčastnia investori z Európy a USA, zástupcovia nadnárodných technologických firiem, univerzít a zástupcovia verejného sektora.

Viac informácií o tom, ako sa do súťaže prihlásiť:

Zdroj: stuba.sk

Podrobnosti

Začiatok:
11. október. 2013 @ 11:51 am
Koniec:
1. november. 2013 @ 12:00 am
Webstránka:
http://www.startupawards.sk/

Miesto udalosti

www.startupawards.sk

Organizátor

Neulogy, a.s.