Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Smart Competition Bratislava | prezentácia podnikateľských nápadov projektu i.e.Smart

5. december. 2013 @ 12:00 am

EurActiv.sk, mesto Bratislava a Smart Point Bratislava si Vás dovoľujú pozvať na prezentáciu projektov zapojených do programu i.e.Smart, ktorá bude prebiehať počas DEMO Day vo štvrtok 5.decembra od 17:30 do 20:00 v priestoroch Smart Point Bratislava.

Cieľom podujatia je predstaviť podnikateľské zámery zapojených tímov a za pomoci odbornej poroty vybrať najlepšie z nich, ktoré postúpia do medzinárodného finále Smart Campus v máji 2014.

Príďte sa zoznámiť so súťažnými tímami, pomôžte vybrať najlepšie projekty a stretnite sa s partnermi z programu i.e.Smart.

Pozvánka na Smart Competition

Registrácia účasti:

O projekte i.e.Smart

Projekt i.e.Smart je implementovaný cez program Central Erope a spolufinancovaný z Európskeho fondu regiónalneho rozvoja. Prebieha súčasne v šiestich európskych mestách (Viedeň, Praha, Bratislava, Budapešť, Modena, Štutgart). V Bratislave je implementovaný vďaka podpore a spolupráci Mesta Bratislava, spoločnosti I-Europa vydávajúcej portál EurActiv.sk a coworkingového centra Connect.

www.ie-smart.eu

Workshop "Udržateľný model vzdelávacieho programu i.e.SMART"

Hlavní partneri projektu, portál Euractiv.sk a Mesto Bratislava, budú tiež 5. decembra v rámci workshopu "Udržateľný model vzdelávacieho programu i.e.SMART" spolu s ďalšími stakeholdermi hodnotiť doposiaľ dosiahnuté výsledky pilotnej iniciatívy programu.

Cieľom je zabezpečiť finančnú a organizačnú udržateľnosť infraštruktúry, ktorá v rámci projektu vznikla (Smart Point Bratislava) a prispieť tak k dlhodobej a efektívnej podpore lokálnej ekonomiky a prepojeniu vzdelávania s praxou.

Miesto udalosti

Smart Point Bratislava, Connect, Páričkova 18, Bratislava (budova Cvernovky, Stará pradiareň)

Organizátor

EurActiv.sk, mesto Bratislava a Smart Point Bratislava