Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Súťaž o 1000 €: Lepšie nápady pre fondy EÚ

17. september. 2012 @ 9:59 am - 9. november. 2012 @ 12:00 am

Súťaž lepšie nápady pre fondy EÚ: za dobrý nápad vyhrajte 1000 EUR!

Aké projekty by pomohli vášmu regiónu? Priatelia Zeme-CEPA hľadajú lepšie nápady pre fondy EÚ –  Napíšte ten váš do tohto jednoduchého dotazníka a vyhrajte 1000 €. Bližšie info o súťaži na tejto linke.

Priatelia Zeme-CEPA v spolupráci s medzinárodnou sieťou mimovládnych organizácií CEE Bankwatch Network organizujú súťaž nápadov pre udržateľné využívanie fondov EÚ. Zúčastniť sa môžu všetci aktívni občania, neformálne a formálne iniciatívy, občianske združenia a neziskové organizácie.

Súťažou chceme motivovať ľudí v regiónoch Slovenska, aby vyjadrili svoje názory a predstavy o tom, aké projekty by skutočne pomohli ich regiónu rozvíjať sa.

Hľadáme projektové nápady, ktoré dokážu prispieť k udržateľnému rozvoju regiónov aktivitami v oblasti udržateľnej energetiky, dopravy, odpadového hospodárstva a udržateľného mestského rozvoja.

Tvorcovia tých najlepších nápadov získajú finančnú odmenu a možnosť prezentovať ich v Bruseli na spoločnom podujatí. Aj tí, ktorí nezískajú cenu, však môžu profitovať z nových kontaktov s aktívnymi ľuďmi v iných regiónoch a s odborníkmi na fondy EÚ a získať nové vedomosti a skúsenosti.

Súťaž oficiálne začína výzvou na predkladanie projektových nápadov v pondelok 17. septembra 2012 a končí 9. novembra 2012. Po skončení výzvy vyhodnotí nápady nezávislý panel hodnotiteľov a v decembri vyhodnotíme súťaž, predstavíme víťazov a odovzdáme im ceny na verejnom podujatí za účasti zástupcov ministerstiev a Európskej komisie.

Viac informácií o Priateľoch Zeme-CEPA a sieti CEE Bankwatch Network nájdete na stránkach: http://www.priateliazeme.sk/cepa/ a http://bankwatch.org/

Financované s podporou Európskej Komisie a European Climate Foundation. Poskytovatelia finančného príspevku nenesú zodpovednosť za prezentované názory.

Zdroj: Priatelia Zeme-CEPA

 

 

 

 

 


 

 

 


Podrobnosti

Začiatok:
17. september. 2012 @ 9:59 am
Koniec:
9. november. 2012 @ 12:00 am
Webstránka:
http://bankwatch.org/sutaz?utm_source=Euractiv&utm_medium=banner&utm_campaign=sutaz

Miesto udalosti

Slovensko

Organizátor

Priatelia Zeme-CEPA, CEE Bankwatch Network