Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

V. Medzinárodná konferencia o zodpovednom podnikaní

22. máj. 2008 @ 12:00 am

Business Leaders Forum v spolupráci s nadáciou Pontis organizujú V. ročník konferencie o zodpovednom podnikaní firiem a trhovisku firemných riešení

Témou podujatia je hlavne budúcnosť zodpovedného podnikania, firmy a životné prostredie, dialóg so stakeholdermi.

Príďte sa inšpirovať, načerpať nové nápady pre Vaše aktivity a získať kontakty na tých najzaujímavejších ľudí, na piatom ročníku konferencie o zodpovednom podnikaní, ktorá sa uskutoční 22. mája 2008 v Bratislave. Na konferencii, ktorá je jedinečná svojho druhu na Slovensku, budete mať možnosť vypočuť si príspevky a osobne sa stretnúť so špičkovými zahraničnými a domácimi expertmi z oblasti zodpovedného podnikania.

V úvodnej časti konferencie Vám budúcnosť zodpovedného podnikania načrtnú príspevky  zamerané na trendy a možnosti budúceho smerovania týchto činností.  Nasledujúce dve časti budú orientované prakticky – zdôraznia potrebu kvalitného dialógu so stakeholdermi (zainteresovanými subjektmi) a predstavia praktické kroky, ktoré môže firma uskutočniť v záujme zlepšenia svojho vplyvu na životné prostredie.

Popoludní sa už po druhýkrát uskutoční trhovisko firemných riešení z oblasti zodpovedného podnikania, na ktorom predstaví svoje projekty dvadsať popredných firiem.

Online registrácia začína už 1. apríla 2008.

Počet miest je limitovaný.


Viac informácií o konferencii nájdete na tejto stránke.

Podrobnosti

Dátum:
22. máj. 2008
Čas:
12:00 am
Webstránka:
http://www.blf.sk/konferencia2008

Miesto udalosti

Bratislava

Organizátor

Business Leaders Forum, nadácia Pontis