Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Vypravenie vlaku Globsec Express

26. november. 2007 @ 12:00 am

Tlačová správa

Bratislava, 22. novembra 2007:

Tlačová konferencia pri príležitosti vypravenia vlaku GLOBSEC Express štátnou tajomníčkou Ministerstva zahraničných vecí SR, pani Dianou Štrofovou.

Dňa 26. novembra 2007 o 13:00 sa v Prezidentskom salóniku na Hlavnej železničnej stanici v Bratislave uskutoční tlačová konferencia pri príležitosti vypravenia vlaku GLOBSEC Express.

Na tlačovej konferencii sa zúčastní Štátna tajomníčka Ministerstva zahraničných vecí SR, pani Diana Štrofová, veľvyslanec Albánskej republiky pán Qazim Tepshi, veľvyslankyňa Macedónskej republiky pani Vesna Borozan, predstaviteľ Ministerstva zahraničných vecí Chorvátska pán Neven Mikec a predstaviteľ Generálneho direktorátu Európskej komisie pre rozširovanie, pán Franz Cermak.

Súčasťou tlačovej konferencie bude aj slávnostné vypravenie vlaku štátnou tajomníčkou Ministerstva zahraničných vecí SR pani Dianou Štrofovou. Médiá budú mať možnosť urobiť rozhovory  aj s ďalšími predstaviteľmi balkánskych krajín: Bosny a Hercegoviny,  Bulharska, Čiernej hory, Rumunska a Srbska.

  • Akcia: Projekt GLOBSEC Express – vypravenie vlaku
  • Téma: Integrácia balkánskych krajín do euroatlantických štruktúr
  • Miesto: Hlavná železničná stanica, Bratislava, Prezidentský salónik a nástupište č. 1
  • Termín: 26. novembra 2007 o 13:00 hod.

Novinári sa registrujú na adrese michal.kovacs@ata-sac.org, na tel. čísle +421 903 932 358 alebo 10 minút pred začiatkom tlačovej konferencie pri vchode do prezidentského salóniku na Hlavnej železničnej stanici v Bratislave.

Foto a video z tlačovej konferencie zverejnia organizátori na www.globsec.sk

Podrobnosti

Dátum:
26. november. 2007
Čas:
12:00 am
Webstránka:
http://www.globsec.sk

Miesto udalosti

Bratislava

Organizátor

Globsec