Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This event has passed.

Zahranično-bezpečnostná politika EÚ – Výstavba radarovej stanice na území Českej republiky a Poľska

31. október. 2007 @ 12:00 am

Udalosť Navigation

Zahranično-bezpečnostná politika EÚ – Výstavba radarovej stanice na území Českej republiky a Poľska

JEF Slovakia má tú česť usporiadať posledné podujatie celoeurópskeho projektu SPEAK UP EUROPE, na ktorom sa bude polemizovať o kladoch a záporoch výstavby amerických radarov na území krajín Česka a Poľska. Stretnutia sa môžte zúčastniť 31. októbra o 14:30 v Európskom informačnom centre, kde sa bude konať diskusia „Zahraničnobezpečnostná politika EÚ – Výstavba radarovej stanice na území Českej republiky a Poľska“.

Téma, o ktorú sa dnes zaujíma nejeden svetový politik, neostala bez povšimnutia ani na Slovensku. Naša krajina je nielen členom Európskej únie, ale zároveň susedí so štátmi, ktorých sa spomínaná problematika konkrétne dotýka. Sme preto radi, že Vás môžme pozvať na podujatie, kde určite nebude chýbať vášnivá výmena názorov.

Na diskusii sa zúčastnia:

  • Rodolphe Meaker Vallee – veľvyslanec USA
  • Antonín Berdych, Asociácia medzinárod. otázok
  • Zástupcovia poľského alebo ruského veľvyslanec.
  • Radovan Geist, EurActiv

Projekt „Speak up Europe“ je súčasť najväčšej komunikačnej kampane podporovanej Európskou komisiou, ktorá si dala za cieľ spoznať názory a záujmy občanov všetkých členských štátov EÚ.

Diskutujúci budú mať možnosť vyjadriť svoj postoj k danej situácii, ako aj prezentovať záujmy svojich štátov. Na záver dostane priestor publikum so svojimi otázkami a postrehmi.

Peter Hajník, Marketing Director, Mob.kontakt: +421 918 405 691

Podrobnosti

Dátum:
31. október. 2007
Čas:
12:00 am

Miesto udalosti

Bratislava

Organizátor

JEF, EurActiv.sk