Poštová adresa

I-Europa, s.r.o.

Štefánikova 19

811 05  Bratislava


Fakturačné údaje

IČO: 35 858 834

DIČ: 2021724804

IČ DPH: SK2021724804


Publikácie

ISSN 1337-0235


Radovan Geist, vydavateľ

geist@euractiv.sk


Pavel Nikodem, konateľ, výkonný riaditeľ & obchod

nikodem@euractiv.sk


Redakcia, tel.: +421 2 54432633

Zuzana Gabrižová, šéfredaktorka

gabrizova@euractiv.sk

Pavol Szalai, senior editor (energetika, životné prostredie)

szalai@euractiv.sk

Lucia Yar, senior editor (zahraničná a bezpečnostná politika; veda, inovácie a informačná spoločnosť)

yar@euractiv.sk

Andrej Furik, editor (ekonomika, euro, investície, regionálny rozvoj)

furik@euractiv.sk


Štefan Bako, manažér projektov a podujatí, sociálne médiá 

bako@euractiv.sk +421 905 138 529

Mária Hlinková, administratíva

hlinkova@euractiv.sk

Kristína Kubišová, projektová asistentka, pracovné ponuky, PR správy

projectsupport@euractiv.sk

REKLAMA

REKLAMA