VYHLÁSENIE: Europoslanec Miroslav Mikolášik k návšteve Billa Gatesa na pôde EP

Vyhlásenie poslanca EP a spolupredsedu Bioetickej komisie EP MUDr. Miroslava Mikolášika k návšteve Billa Gatesa na pôde EP Nie je všetko zlato, čo sa blyští . ..

Vyhlásenie poslanca EP a spolupredsedu Bioetickej komisie EP MUDr. Miroslava Mikolášika k návšteve Billa Gatesa na pôde EP

Nie je všetko zlato, čo sa blyští … No ak niekto kraľuje rebríčku najbohatších ľudí sveta, okoliu ani nenapadne skúmať či za leskom, ktorý okolo šíri, nie je len pozlátka. Občas však je. Dnes pred výborom Európskeho parlamentu pre rozvoj vystúpil zakladajúci šéf Microsoftu Bill Gates, ktorý je široko ďaleko prezentovaný ako bojovník proti chudobe. No nik, kto povie A, nedodá aj B, a teda, že tento multimiliardár chce odstrániť chudobu tak, že odstráni chudobných. Za zatvorenými dverami pritom otvorene priznáva, že jeho cieľom je zníženie počtu obyvateľov a za jednu z najúspešnejších ciest ako to dosiahnuť považuje vakcináciu obyvateľov tretieho sveta očkovacími látkami, ktoré sa síce naoko tvária ako lieky proti chorobám, ktoré ich trápia, no obsahujú aj látky znižujúce plodnosť alebo priamo vyvolávajúce sterilitu, prípadne majúce iné nežiaduce vedľajšie účinky niekedy až so smrteľnými následkami. Populačnú kontrolu štedro podporuje aj cez Organizáciu spojených národov, ktorá ju od roku 1974 vyhlásila za svoju oficiálnu politiku. Rozvojovú pomoc tak OSN podmieňuje súhlasom vlád prijímajúcich štátov s presadzovaným politiky “plánovaného rodičovstva”, čo znamená voľný prístup k potratom a lacnej antikoncepcii. Sklady OSN sú často preplnené kondómami a vnútromaternicovými telieskami, kým základné lieky sú pre obyčajnú populáciu takmer nedostupné a miestne nemocnice sú nútené ich zháňať na čiernom trhu.

Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov od svojho založenia v roku 1994 poskytla milióny dolárov Medzinárodnej federácii pre plánované rodičovstvo (International Planned Parenthood Federation – IPPF), ktorá je najväčším vykonávateľom potratov na svete, rovnako poskytuje finančné injekcie aj Populačnému fondu Spojených národov, ktorý sa podľa odborníkov priamo podieľa v komunistickej Číne na politike štátu donucovacej páry mať len jedno dieťa.

Peniaze možno človeka robia mocným, ale nie všemohúcnosti. Tento pocit ho môže priviesť akurát k tomu, že sa stane hlavným hrdinom starej múdrosti, podľa ktorej pýcha predchádza pád. A takých história pozná hneď niekoľko. Tlieskať niektorým z nich sa po čase považuje dokonca za trestný čin propagácie ideológií smerujúcich proti ľudskosti. Ja to odmietam robiť už dnes.

MUDr. Miroslav Mikolášik Poslanec EP

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.

fed

Leave a Comment

REKLAMA

REKLAMA