BBSK: Vedúci oddelenia riadenia projektov (muž / žena)

Názov www stránky Banskobystrický samosprávny kraj

Miesto práce: Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: december 2021 alebo podľa dohody1. januára 2022
Mzdové podmienky (brutto): 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme projektového špecialistu v oblasti riadenia štrukturálnych fondov a riadenia oddelenia. Vybudovali sme kvalitný projektový tím, ktorý pracuje na zlepšení nášho kraja a keďže vyhlásených výziev je čoraz viac, hľadáme vedúceho oddelenia riadenia projektov.

Hľadáme skúseného manažéra s nasledovnou náplňou práce:

  •  riadenie, koordinovanie a kontrola práce zamestnancov oddelenia a projektových tímov k príprave projektov,
  • príprava, koordinácia a riadenie projektov financovaných z externých finančných zdrojov,
  • zastrešenie plynulých procesov na prípravu a riadenie projektu v zmysle výzvy, Príručky pre prijímateľa a usmernení poskytovateľa finančnej pomoci,
  • sledovanie aktuálnych výziev a možnosti čerpania štrukturálnych fondov, dotácií a grantov a konzultovanie možnosti spracovania a predkladania projektových zámerov s jednotlivými organizačnými zložkami,
  • komunikácia s poskytovateľmi finančnej pomoci (Sprostredkovateľský orgán, Riadiaci orgán a pod.),
  • zodpovednosť za činnosť oddelenia,
  • zodpovednosť za prípravu a riadenie projektov v súlade s vyhlásenou výzvou, s platným systémom finančného riadenia a systémom riadenia zdrojov finančnej pomoci, platnými právnymi predpismi, usmerneniami a pokynmi poskytovateľa finančnej pomoci,
  • zodpovednosť za oprávnenosť výdavkov prijímateľa v súlade s platnými pravidlami oprávnenosti.
    Zamestnanecké výhody, benefity
  • práca s ľuďmi, ktorí sa navzájom počúvajú a rešpektujú
  • priestor pre sebarealizáciu, možnosť prinášať zmeny a presadzovať zlepšenia
  • koncepčná práca, ktorá má pridanú hodnotu
  • 5 dní dovolenky nad rozsah ZP, Sick days, zvýhodnenie počas PN, možnosť Home Office a iné benefity z kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní
Životopis pre zaradenie do výberového pohovoru aj s povinným preukázaním požadovaných skúseností v oblastí projektov zašlite najneskôr do 28. októbra 2021.
Odporúčame využiť na stránke službu „Poslať životopis“.

Uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky budú pozvaní na výberový pohovor, ktorý bude zameraný na overenie údajov z dodaného štruktúrovaného životopisu a vyhodnotenie zručností hard skills, soft skills ako aj overenie referencií uchádzača.

Ďalšie informácie:
Podmienkou práce s podkladmi uchádzačov je súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov podľa príslušnej legislatívy, nie starší ako jeden mesiac. Pri využití portálu Profesia je tento súhlas súčasťou zaslaného životopisu.

Úspešný uchádzač musí spĺňať podmienku bezúhonnosti a spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 28.10.2021

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • 3 ročná preukázateľná prax v oblasti štrukturálnych fondov
  • skúsenosť s riadením zamestnancov je výhodou
  • podrobná znalosť príslušnej legislatívy (znalosť bude overená pri výberovom konaní)
  • ovládanie MS Office (Word, Excel, PPT) a práca s ITMS2014+,
  • samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme.

Disclaimer: EURACTIV Slovensko nie je zodpovedný za obsah zverejnenej pracovnej ponuky.

To apply for this job please visit www.profesia.sk.