Centrum pre filantropiu: Asistent(ka) online tímu

Názov www stránky Centrum pre filantropiu

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu: 24.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 eur/hod; 6 eur/hod po skončení skúšobnej doby

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Misiou Centra pre filantropiu n.o. je aktívne prispievať k rozvoju a kultivácii darcovstva na Slovensku. Jednou z našich priorít je budovanie a rozvoj individuálneho darcovstva v online prostredí.

Pilierom týchto aktivít sú:
• Služba DARUJME.sk, ktorá pozostáva z technológie a poradenstva. Jej cieľom je pomáhať neziskovkám (svojim klientom) získavať financie od individuálnych darcov, aby aj vďaka nim mohli rozvíjať svoju prácu.
• Platforma StartLab je miestom, kde sa zaujímavé projekty uchádzajú o podporu verejnosti.
Oba projekty si vyžadujú množstvo práce, ktorej cieľom je udržiavať a zvyšovať komfort všetkých tých, ktorí s nimi prichádzajú do kontaktu. Aby sme tento cieľ mohli aj naďalej dosahovať, potrebujeme podporu pracovitého a ústretového kolegu/kolegyňu na prácu 3 dni v týždni, s ktorým nadviažeme dlhodobú spoluprácu.

Vaša práca bude spočívať v:

• komunikácii s neziskovkami, ktoré využívajú, alebo chcú využívať službu DARUJME.sk a poskytovať im v spolupráci s projektovým manažérom a IT plný support;
• správe StartLab, pomoci autorom s prípravou a exekutívou kampaní, zodpovedaní dotazov podporovateľov a ostatnou činnosťou nevyhnutnou pre denný chod;
• exekutíve (samostatnej alebo v spolupráci s PM) marketingových úloh a aktivít (záľuba v písaní je vysoko vítaná);
• pomoci s ad-hoc úlohami;
• pomoci s rozvojom oboch projektov.

Zamestnanecké výhody, benefity

Mimoriadne zaujímavá a všestranná práca, ktorá má zmysel

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás ponuka práce zaujala, vypracujte prosím 2 úlohy (každá do cca 3 000 znakov) a zašlite ich spolu s Vašim životopisom.

1, vyberte si akúkoľvek neziskovú organizáciu a pokúste sa zhodnotiť jej fundraisingové aktivity v online priestore
2, pripravte blog na ľubovoľnú tému z oblasti crowdfundingu

Nebojte sa byť kreatívny, neexistuje nesprávne vypracovanie zadania.

V životopise je potrebné uviesť súhlas na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.6.2018

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáme človeka, ktorý sleduje dianie okolo seba a má chuť a potrebu sám prispieť k tomu, aby sa naša krajina posúvala k lepšiemu. Je kamarát s technológiami, zaujíma sa o marketing a nemá problém napísať pútavý blog. Ideálny kolega na tejto pozícii má:
• výborné komunikačné zručnosti;
• chuť učiť sa;
• pro-klientský prístup;
• pracuje dôsledne a spoľahlivo.

Stručná charakteristika spoločnosti

Centrum pre filantropiu je nezisková organizácie, ktorej cieľom je aktívne prispievať k rozvoju a kultivácii darcovstva na Slovensku.
Tento zámer CpF napĺňa tým, že slúži na podporu celého spektra verejnoprospešných účelov – rozvoju darcovstva, filantropie, charity, dobrovoľníctva či občianskeho aktivizmu. Súčasťou misie CpF je rozvoj darcovstva v online prostredí, v rámci ktorého poskytujeme službu DARUJME.sk určenú výlučne neziskovým organizáciám a prevádzkujeme crowdfundingový portál StartLab ako priestor pre alternatívne získanie financií pre rôzne typy projektov a aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať a zlepšovať našu krajinu.

Adresa spoločnosti

Centrum pre filantropiu n.o.
Baštová 101372/5
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Zaťovič
E-mail: poslať životopis

*Disclaimer: EurActiv Slovensko nie je zodpovedné za obsah zverejnenej pracovnej ponuky.

To apply for this job please visit www.profesia.sk.