Stáž v redakcii EURACTIV Slovensko

Názov www stránky EURACTIV Slovensko

Redakcia portálu EURACTIV Slovensko hľadá posilu na pozíciu stážistu/stážistky. Stáž je platená (5 eur/h, max. 20 hodín týždenne)

Predpokladané ukončenie výberového konania: koniec augusta 2020. (Prihlášky posielajte do 23. augusta 2020).

Začiatok stáže: september 2020 (prípadne neskôr podľa dohody)

Miesto: Stáž prebieha za fyzickej prítomnosti v redakcii v Bratislave (Štefánikova 19).

Prednosť dostanú záujemci o dlhodobú stáž v trvaní minimálne 4 mesiace (presné trvanie vecou dohody).

Náplň práce:

  • Pomoc editorom s prekladmi z anglického jazyka (a naopak), rešeršami a prepismi. Časom priestor na tvorbu vlastných textov.
  • Ad-hoc pomoc pri ďalších úlohách.

Výhody:

  • Zaujímavá práca v odbore, v príjemnom tíme, flexibilný pracovný čas.
  • Možnosť získať kontakty a široký prehľad v EÚ témach.

Požiadavky:

  • Študent/Študentka VŠ v odboroch politológia, medzinárodné vzťahy, žurnalistika, prípadne iných príbuzných odborov.
  • Výborné ovládanie anglického jazyka a slovenskej štylistiky.
  • Precíznosť, dôslednosť a flexibilita.

V prípade záujmu:

Pošlite, prosím, CV v slovenskom jazyku a stručný (pol A4) motivačný list v anglickom jazyku na adresu bajla@euractiv.sk. Výhodou bude priloženie ukážky autorského slovenského textu.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na bajla@euractiv.sk