Lidl: Stáž na oddelení pracovného práva

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Asistent, Referent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• stáž v priamej gescii vedúceho oddelenia na centrále spoločnosti v Bratislave,
• odborná práca na oddelení pracovného práva,
• pracovná doba 20 hod./týž.,
• obdobie trvania 1 kalendárny rok s možnosťou predĺženia.

Ponúkaný plat: dohodou

Iné výhody:
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• zaujímavé finančné ohodnotenie,
• karta Multisport,
• absolvovanie kurzu nemeckého jazyka (1-krát do týždňa) v rámci pracovnej doby,
• narodeninový darček,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• štart ASAP alebo dohodou.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o stáž je pripojenie životopisu.

Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý – B2)

Všeobecne požadované znalosti:
• študent/ka 3./4. ročníka VŠ dennej formy štúdia na právnickej fakulte,
• znalosť anglického jazyka aktívne slovom aj písmom,
• znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2 výhodou,
• znalosť balíku MS Office na pokročilej úrovni,
• ochota učiť sa nové veci,
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti,
• dynamika, ambícia a orientácia na cieľ.

Informácie o spoločnosti
Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 131 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi

Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále

Reagujte na túto ponuku, napíšte na nabor@lidl.sk