PwC: STÁŽ na oddelení marketingu

PwC

Náplňou práce stážistu na tejto pozícii bude:

  • podpora pri organizovaní PwC seminárov, pracovných raňajok a pod.
  • koordinácia akcií s tretími stranami (semináre a konferencie sponzorované PwC)
  • zodpovednosť za aktualizáciu obsahu a množstva zásob marketingových materiálov (brožúry a letáky)
  • podpora aktivít internej komunikácie
  • technická podpora pri správe internej kontaktnej databázy
  • úprava prezentácií v MS PowerPoint podľa štandardov PwC
  • administratívna podpora celému marketingovému oddeleniu

Požadujeme:

  • študent 2., 3. alebo 4. ročníka VŠ
  • znalosť práce s PC – MS Office
  • vášeň pre marketing a komunikáciu
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • ochotu a entuziazmus spolupracovať

Ponúkame:

  • prácu v mladom, dynamickom tíme
  • možnosť zbierania skúseností a rast
  • aktívne využívanie angličtiny
  • profesionálne pracovné prostredie v medzinárodnej firme

Position ID: 26320BR
Position Type: Part Time
Part Time Hours:  20

About Us

Naším zámerom v PwC je budovať dôveru v spoločnosti a pomáhať pri riešení závažných problémov. Sme sieťou firiem v 157 krajinách s vyše 223 000 pracovníkmi, ktorí robia všetko pre to, aby poskytovali kvalitné audítorské, daňové a poradenské služby. Viac sa dozviete na www.pwc.com/sk.