RTVS: Projektový manažér

Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) hľadá do svojho tímu, technicky zameraného človeka na pozíciu Projektového manažéra, ktorý bude mať na starosti zverené stavby.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Koordinácia zverených stavieb (inžinierska, projekčná a realizačná činnosť)
  • Komunikácia a koordinácia dodávateľov
  • Plánovanie projektov, zostavovanie časových a finančných plánov
  • Príprava podkladov a kontrola zmlúv v spolupráci s právnou kanceláriou
  • Kontrola dodržiavania kvality zvereného projektu a dodržiavania zmluvných vzťahov
  • Kontrola prác pri realizácií stavieb
  • Sledovanie časových, ekonomických ukazovateľov projektu
  • Schvaľovanie fakturácie (kontrola súpisu vykonaných prác)
  • Kontrola pri odovzdávaní diela
  • Pravidelné informovanie vedenia spoločnosti o zverených projektoch

POŽIADAVKY:

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania
  • Znalosť čítania projektov, projektovej dokumentácie a technických dokumentácií
  • Znalosť čítania rozpočtov, výkazov a výmer
  • Výhodou je znalosť programu CENKROS
  • 2-3 roky praxe v stavebnej oblasti

Pošlite nám svoj profesijný životopis s fotografiou a motivačným listom na kariera@rtvs.sk

Miesto práce: RTVS, Mlynská dolina, Bratislava

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: plný pracovný úväzok

Mzda: 1200€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

*Disclaimer: EURACTIV Slovensko nie je zodpovedný za obsah zverejnenej pracovnej ponuky.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na kariera@rtvs.sk