RTVS: Špecialista kontrolingu a plánovania ľudských zdrojov

RTVS hľadá nového člena do tímu na Sekciu ľudských zdrojov. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu – analytického člena tímu s nasledovnou pracovnou náplňou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Príprava plánu stavu zamestnancov a personálnych nákladov, jeho sledovanie a realizácia opatrení
  • HR Reporting priamo riaditeľov sekcie ľudských zdrojov
  • Tvorba a udržiavanie katalógu pracovných pozícií
  • Administrácia organizačnej štruktúry
  • Validácia a porovnávanie pracovných pozícii, ich zaraďovanie do mzdovej štruktúry (do tarifných tried)
  • Realizácia a zúčtovanie odmien zamestnancov
  • Komplexná správa systému odmeňovania

POŽIADAVKY:

  • min. 5 rokov praxe s HR analýzami a ich prípravou
  • znalosť Vlookup / Hlookup
  • znalosť tvorby kontingenčných tabuliek podmienkou
  • analytické myslenie, tvorivosť, práca s dátami
  • znalosť zákonníka práce
  • aktívna komunikácia, výborné prezentačné schopnosti
  • orientácia na výsledok
  • tímová spolupráca
  • organizačné schopnosti

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý
  • Microsoft Excel – expert
  • Microsoft PowerPoint – pokročilý
  • Microsoft Word – expert

Pošlite nám svoj profesijný životopis s fotografiou a motivačným listom na kariera@rtvs.sk

Miesto práce: RTVS, Mlynská dolina, Bratislava
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný pracovný úväzok
Mzda: 1200€ brutto (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie + variabilná zložka (odmeny)

*Disclaimer: EURACTIV Slovensko nie je zodpovedný za obsah zverejnenej pracovnej ponuky.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na kariera@rtvs.sk