JOB: Brigáda v UNICEF Slovakia

V rámci projektu Face to Face hľadá UNICEF Slovakia do tímu nových brigádnikov, ktorí budú pracovať na aktívnom nábore pravidelných prispievateľov.

Náplň práce:
Budete pracovať v skupinách na verejných priestranstvách po celej Bratislave, prípadne vo vlastných komunitách
Budete informovať ľudí o našej práci a získavať tak pravidelných prispievateľov
Budete riadne vyškolení
Prácu si môžete rozložiť podľa svojich možností
Odmenou Vám bude nielen fixná hodinová mzda a denné bonusy, ale aj zázemie v najväčšej svetovej humanitárnej organizácií, ktorá každodenne zachraňuje tisíce detských životov.

Výhody:

Úvodné školenie.
Stabiná práca, HPP.
Možnosť dlhodobej spolupráce.
Prostredie medzinárodnej spoločnosti, ktorá má viac ako 60 rokov skúsenosti so záchranou detských životov.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Pomoc v napĺňaní misie UNICEF.

Požiadavky:

študent strednej školy

Slovenský jazyk – materinský jazyk

veľmi dobré komunikačné schopnosti

zodpovednosť, samostatnosť

reprezentatívne vystupovanie

Životopisy posielajte p. Mgr. Martine Holíkovej na martina@unicef.sk