Mladiinfo hľadá 30 ambasádorov

Mladiinfo hľadá aktívnych mladých lídrov s chuťou zmapovať možnosti pre mladých vo svojom meste/obci, spoločne sa stretnúť a inšpirovať.

Kategória:
Stáž
Miesto:
Celé Slovensko
Deadline:
24.04.2016

Hľadá sa:

–  30 mladých (18-30 rokov) lídrov z celého Slovenska
–  so zmyslom pre pomoc druhým
–  s chuťou informovať o vzdelávacích príležitostiach pre mladých ľudí
–  bez prehnaného ega a oportunizmu.

“Hľadáme mladé osobnosti, s ktorými spoločne rozšírime doteraz nepoznané príležitosti pre mladých vo svojom meste a regióne. Ukážeme pozitívne príklady, inšpirujeme k aktivite a pomôžeme v ďalšom živote. Zvedavých, empatických ľudí, ktorí chcú zmeniť svet k lepšiemu a ktorí sa neboja výziev.” Ondrej Mäsiar, koordinátor projektu a predseda Mladiinfo Slovensko

Ponuka:

3 inšpiratívne víkendové stretnutia (ubytovanie, strava, cestovné sú hradené):

–  Žilina, 3.-5.6.2016
–  Banská Bystrica, september 2016
–  Bratislava, decembri 2016
možnosť vytvárať obsah mladiinfo.sk/tvojemesto
zaujímavú skúsenosť, stretnutia a sieťovanie s inšpiratívnymi ľuďmi
Požiadavky:

Pomoc pri mapovaní príležitostí pre mladých ľudí vo svojom meste a okolí v atraktívnej forme (fotografia, video, krátky text). Napríklad kľúčové inštitúcie, neziskové organizácie, kluby, miesta stretnutí, bezplatné aktivity, dobrovoľnícke skupiny, mládežnícke parlamenty, kurzy jazykov, mentorské programy, kontakty na mládežníckych lídrov, tipy a rady od aktívnych mladých ľudí.
Zviditeľnenie príležitostí pre mladých výstupmi v médiách vo forme napríklad Facebook statusov, YouTube videí, blogov, článkov, reportáží v TV a novinách, live eventov, stretnutí, diskusií, prezentácií, workshopov, tréningov.

Prihlášky na stránke Mladiinfo.sk

Disclaimer

EurActiv.sk nezodpovedá za obsah zverejnených pracovných ponúk. Najaktuálnejšie znenie tohto inzerátu nájdete na stránkach organizácie, ktorá pôvodnú ponuku zverejnila. // EurActiv.sk is not responsible for the content of the job vacancies published. For the most up-to-date version of the call, please consult the webpage of the original publisher.

REKLAMA

REKLAMA