Inzercia

Komerčný obsah
Digitalizácia 18-05-2022

Sedem trendov online obchodovania na Slovensku

PR SPRÁVA | Online obchod je dnes už povinnou jazdou akéhokoľvek podnikania. „Podnikať na internete?“ Túto otázku si dnes už nikto nekladie. Otázka dneška je „Ako podnikať na internete?“
Komerčný obsah
Energetika 12-05-2022

Spoločnosti PW Energy a SSE Holding sa dohodli na strategickom partnerstve v projekte geotermálnej elektrárne pri Žiari

PR SPRÁVA | Do pripravovaného geotermálneho projektu v okrese Žiar nad Hronom vstupuje nový investor. Spoločnosť PW Energy sa dohodla na spolupráci so skupinou SSE Holding.
Komerčný obsah
Digitalizácia 05-05-2022

O2 pokrylo 5G sieťou ďalších 23 lokalít na Slovensku

PR SPRÁVA | O2 rozširuje vlastnú 5G sieť do ďalších lokalít na Slovensku. Od polovice marca operátor pokryl 23 nových lokalít, pričom celkovo O2 pokrýva najmodernejšou sieťou už 87 lokalít na Slovensku.
Komerčný obsah

Kúrte s rozumom. Stavte na drevo a ušetríte

Bratislava, 4.5.2022 – Náklady na bývanie ukroja priemerne dvadsať percent slovenských výplat. Ak bývate v rodinnom dome, oplatí sa zhodnotiť všetky možnosti, kde ušetriť. Významne môžete ovplyvniť napríklad účet za vykurovanie. V posledných mesiacoch sa na zdražovaní podieľa neobvykle vysoká...
Komerčný obsah

Klimatický panel varuje pred podceňovaním zmien klímy. Ponúka ďalšie zelené riešenia

PR SPRÁVA | Odborníci na zmenu klímy vydali ďalšie varovanie politikom. V najnovšej správe o klimatickej zmene, ktorá vyšla na začiatku apríla, upozorňujú na dopady ľudskej činnosti na zmenu klímy.
Komerčný obsah
Spoločnosť 29-04-2022

Férová Nadácia O2 prerozdelila 100 000 EUR na zmiernenie polarizácie v slovenskej spoločnosti

PR SPRÁVA | Férová Nadácia O2 vo februári tohto roka spustila grantovú výzvu „Nájdime znovu spoločnú reč“, ktorej cieľom bolo nájsť a podporiť projekty stmeľujúce rozdelenú spoločnosť a smerujúce k vzájomnej komunikácii a porozumeniu medzi rôznymi skupinami občanov.
Komerčný obsah
[VELUX]
Budovy 21-04-2022

Pandémia zvýraznila potrebu udržateľných budov pre rozvoj spoločnosti

PR SPRÁVA | Najnovší Healthy Homes Barometer 2022 z dielne Velux odhaľuje alarmujúci stav budov v Európe. Udržateľná obnova objektov je nevyhnutná: z pohľadu zdravia, spokojnosti aj zníženia vplyvu výstavby na klímu.
Komerčný obsah
Obehová ekonomika 12-04-2022

Coca-Cola HBC uviedla na trh držiak z kartónového papiera. Nahradí plastovú fóliu a ročne ušetrí až 35 ton plastu

PR SPRÁVA | Multipacky 4 a 6 plechoviek držala až doteraz pohromade plastová sťahovacia fólia. Najnovšie ju nahradí tzv. KeelClip™ – unikátne riešenie z kartónového papiera.
Komerčný obsah
Obehová ekonomika 07-04-2022

Spoločnosť Coca-Cola podporuje Ukrajinu a susediace krajiny finančne aj svojimi nápojmi. Spolupracuje predovšetkým s Červeným krížom

PR SPRÁVA | Coca-Cola stojí za všetkými, ktorí musia niesť následky tragických udalostí na Ukrajine. Už v začiatkoch vojnového konfliktu spoločnosť poskytla okamžitú pomoc svojim zamestnancom v zasiahnutých oblastiach a tiež ľuďom utekajúcim pred vojnou.
Komerčný obsah
Spoločnosť 07-04-2022

Nadácia Zastavme korupciu: Hľadáme Férový čin roka! Oceníme mladých od 16 do 26 rokov

PR SPRÁVA | Nadácia Zastavme korupciu spúšťa prvý ročník mládežníckeho ocenenia Férový čin roka.
Komerčný obsah
Spoločnosť 06-04-2022

Vláda SR postupne rezignovala na prísne a transparentné výberové konania

PR SPRÁVA | Zamestnávateľské združenia, obchodné a priemyselné komory a podnikateľské asociácie hlásiace sa k Iniciatíve za právny štát (Rule of Law iniciatíva) vnímajú s veľkým znepokojením postupnú rezignáciu vlády SR na prísne a transparentné výberové konania.
Komerčný obsah
Spoločnosť 05-04-2022

Kto pomôže Ukrajine: Pomoc potrebujú ľudia zasiahnutí vojnou, ale aj slovenskí obyvatelia v núdzi

PR SPRÁVA | Iniciatíva Kto pomôže Ukrajine chce prostredníctvom stravných lístkov, potravinových kariet a poukážok pomôcť zabezpečiť základné potreby nielen prichádzajúcim Ukrajincom a Ukrajinkám, ale aj slovenským obyvateľom, ktorí sa ocitli v hmotnej núdzi.
Komerčný obsah
Spoločnosť 01-04-2022

Pomoc na hraniciach, jazykové kurzy aj psychologická podpora. Donio n.f. rozdelí milión eur na pomoc Ukrajincom medzi 20 organizácií

PR SPRÁVA | Nadačný fond Donio rozdelí 1 milión eur z výzvy #KtoPomozeUkrajine medzi 20 organizácií na pomoc Ukrajincom a Ukrajinkám. Do grantovej výzvy sa prihlásilo 108 projektov, ktorí spolu žiadali o viac ako 6,5 milióna eur.
Komerčný obsah
Digitalizácia 01-04-2022

O2 ponúka ukrajinským odídencom zamestnanie a bezplatný intenzívny kurz slovenského jazyka

PR SPRÁVA | O2 v súvislosti so stále prebiehajúcim vojnovým konfliktom na Ukrajine systematicky rozširuje svoje služby v zákazníckej starostlivosti aj o možnosť obslúžiť ich v materinskom ukrajinskom jazyku na novovytvorenej špeciálnej zákazníckej linke.
Komerčný obsah
Spoločnosť 30-03-2022

Spájame kreatívnych ľudí a projekty, aby sme našli nové riešenia klimatickej krízy

PR SPRÁVA | Skupina organizátorov, inštitúcií i jednotlivcov, aktívnych v oblasti kultúry, tvorby a ochrany životného prostredia spúšťa iniciatívu Rok pre klímu / Year of Climate Care. Rok pre klímu je projektom inšpirovaným celosvetovými environmentálnymi hnutiami.
Komerčný obsah
Spoločnosť 25-03-2022

#KtoPomozeUkrajine: Slovensko za uplynulý mesiac ukázalo ľudskosť a solidaritu. Vidno to aj na mape pomoci

PR SPRÁVA | Iniciatíva Kto pomôže Ukrajine vydala živú Mapu pomoci, ktorá má pre lepšiu orientáciu za cieľ zozbierať informácie o čo najviac miestach pomoci. Mapa pomoci ukazuje dôležité miesta pre ľudí na úteku a tých, ktorí chcú pomôcť.
Komerčný obsah
Digitalizácia 18-03-2022

5G sieť od O2 je už dostupná v 64 lokalitách Slovenska

PR SPRÁVA | O2 pokračuje v budovaní vlastnej celoslovenskej 5G siete, pričom k dnešnému dňu pokrýva 5G signálom celkovo 64 lokalít na Slovensku.
Komerčný obsah
Spoločnosť 15-03-2022

Neinvestičný fond Donio rozdelí na pomoc Ukrajincom 1 milión eur od darcov z výzvy Kto pomôže Ukrajine

PR SPRÁVA | Neinvestičný fond Donio, v spolupráci s iniciatívou Kto pomôže Ukrajine, vyhlasuje cez Nadáciu Pontis výzvu pre mimovládne a občianske organizácie, cez ktorú prerozdelia prvú časť peňazí na pomoc ľuďom z Ukrajiny - 1 milión eur.
Komerčný obsah
Spoločnosť 07-03-2022

#KtoPomozeUkrajine: Slováci chcú pomáhať. Za uplynulý týždeň ponúkli pomoc Ukrajincom tisíce ľudí

PR SPRÁVA | Ľudia na Slovensku chcú pomáhať. Vychádza to nielen z najnovších výsledkov prieskumu Ako sa máte Slovensko, ale aj zo zapájania sa do iniciatívy Kto pomôže Ukrajine.
Komerčný obsah
Energetika 28-02-2022

Ambiciózne ciele pre obnoviteľné zdroje v elektrine si vyžadujú hlboké reformy systému

PR SPRÁVA | Efektívny a bezpečný nízkouhlíkový systém výroby elektriny si bude vyžadovať vysokú mieru flexibility a miliónové investície. To sú niektoré zo záverov 26-miliónového projektu EU-Sysflex, ktorý sa zameral na identifikáciu potrieb európskeho systému výroby elektriny
Komerčný obsah
Kto pomôže Ukrajine
Východná politika 26-02-2022

#KtoPomozeUkrajine. Môžeme pomôcť ľuďom, ktorí k nám utekajú pred vojnou na Ukrajine

Vďaka novej platforme môžeme všetci pomôcť ľuďom, ktorí k nám utekajú pred vojnou na Ukrajine
Komerčný obsah
Spoločnosť 25-02-2022

O2 zaradilo Ukrajinu medzi európske krajiny

PR SPRÁVA | O2 v súvislosti s aktuálnym vojnovým konfliktom prebiehajúcim na Ukrajine zvýhodňuje využívanie mobilných služieb pri medzinárodných volaniach a roamingu.
Komerčný obsah
Doprava 22-02-2022

Trolejbusovú dopravu v Bratislave vylepšíme vďaka eurofondom z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra

PR SPRÁVA | Trolejbusová doprava v Bratislave je s najväčšou sieťou trolejbusového vedenia na Slovensku jedným z kľúčových módov verejnej dopravy v hlavnom meste.
Komerčný obsah
Digitalizácia 15-02-2022

Férová Nadácia O2 prerozdelí 100 000 EUR na zmiernenie polarizácie v slovenskej spoločnosti

PR SPRÁVA | Grantová výzva „Nájdime znovu spoločnú reč“ bude pre záujemcov otvorená od 15. februára do 15. marca 2022 a Férová Nadácia O2 prostredníctvom nej podporí sumou až 100 000 EUR projekty zamerané na zmiernenie polarizácie spoločnosti.