Konferencia Management Live 2010

Jeden z najúspešnejších manažérov, v Čechách narodený Švéd Jarro F. Kaplan, zaznamenal megaúspech spoločnosti Goodyear. V roku 1998 dosiahol v tejto spoločnosti ešte stále neporazený najlepší EBIT všetkých čias (zisk pred zdanením a úrokmi 36 mil. amerických dolárov). Exprezident medzinárodného koncernu v súčasnosti  na aktívnej penzii radí veľkým „private equity“, prevažne v USA. A práve on bude mať prednášku na konferencii Management Live 2010 v máji v Bratislave. Jeho dobrý priateľ Nenad Pacek, Rakúšan s chorvátskymi koreňmi nadviaže vo svojej prednáške na pána Kaplana a spolu rozohrajú skvelý duet na tému: „Krízové riadenie v globálnej spoločnosti“ a  „Obchodné stratégie v post krízovom svete a taktiež globálne, regionálne a so štátom súvisiace ekonomické problémy“.

Nenad Pacek je jeden z najvyhľadávanejších spíkrov v Európe a má za sebou asi 800 odborných prezentácií na ekonomické a obchodné témy. Predsedal viac ako stovke vládnych okrúhlych stolov. Venuje sa implementácii úspešných obchodných stratégií, ktoré umožňujú dosiahnuť vysokú konkurencieschopnosť a úspech. Je autorom úspešnej knihy  „Emerging Markets: Lessons for business success and outlooks for different markets – Poučenie pre obchodný úspech a výhľady pre rôzne trhy. Táto publikácia je momentálne v druhom vydaní.  Pacek je bývalý dlhoročný viceprezident poradenského tímu Economist Group’s, v súčasnosti prezident skupiny Global Success Advisors, kde spolupracuje so svetovými významnými spoločnosťami ako sú IBM, Procter and Gamble, Microsoft, Mondi, Honeywell Aerospace a mnoho iných.

Ďalších skvelých prednášajúcich, celý program konferencie ako aj prihlášku nájdete na webovej stránke: www.managementlive.sk

Konferenciu zastrešuje už tradične spoločnosť In Form Slovakia, s.r.o. aj vďaka svojim partnerom, spoločnostiam GEOSAN Development a.s. a Slovenskej pošte, a.s.

Každý manažér sa môže nechať inspirovať úspechom iných a motivovať  skúsenosťami ľudí s pravdivými  odbornými  príbehmi práve o pár týždňov v  Penati Clube v Bratislave.