OZNÁMENIE: Predsedníčka vlády SR Iveta Radičová dostala list od predsedu EK…

Bratislava 10. augusta (TASR) – Predsedníčka vlády SR Iveta Radičová dostala list od predsedu EK v súvislosti so žiadosťou o pomoc z Európskeho fondu solidarity

Predsedníčka vlády SR Iveta Radičová dostala list od predsedu Európskej komisie Josého Manuela Barrosa, v ktorom ju informuje, že mu bola doručená žiadosť Slovenskej republiky o finančnú pomoc z Európskeho fondu solidarity. Žiadosťou o poskytnutie finančnej podpory v súvislosti s odstraňovaním následkov nedávnych povodní v SR sa už zaoberá Direktoriát Európskej komisie pre regionálnu politiku.

TASR o tom dnes informoval Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.

ji pop