Spustili súťaž Európska reklama OSN na boj proti chudobe

Súťaž Európska reklama OSN na boj proti chudobe vyzýva každého s tvorivými nápadmi – študentov, odborníkov v danej oblasti ako aj verejnosť, aby vytvorili printovú reklamu pre informačnú kampaň OSN o Miléniových rozvojových cieľoch. Táto súťaž poskytuje každému, kto sa zaujíma o štúdium a/ alebo kariéru v reklame, marketingu, grafickom dizajne a príbuzných oblastiach, hodnotnú skúsenosť. Jej cieľom je odmeniť a predviesť to najlepšie z kreatívnej reklamy. Diela výhercov súťaže budú vystavené na webstránke kampane s ďalšou možnosťou predstaviť svoju prácu vo veľkých centrách OSN a európskej tlači.

Cieľom súťaže je vybrať najkreatívnejšiu reklamu, ktorá bude stimulovať svetových lídrov, aby splnili svoje sľuby z roku 2000 a inšpirovali ľudí, aby sa zapojili do boja proti chudobe. Porota zložená zo známych osobností zo sveta reklamy, umenia a fotografie ako aj odborníkov na tematiku rozvoja, vyberie s pomocou verejnosti víťazov.

Návrhy bude možné podať prostredníctvom webstránky od apríla. Dovtedy môžete svoje nápady zasielať na e-mailovú adresu info@wecanendpoverty.eu. Nezabudnite pripísať svoje meno, kontakt, krajinu, titul a krátky popis vašej pracovnej náplne ako aj preklad do angličtiny.   

Viac informácií nájdete na tomto odkaze.