Zmeny vo vedení portálu EurActiv.sk

euractiv

Na miesto obchodného riaditeľa EurActiv.sk prišiel Pavel Nikodem. Priniesol si skúsenosti z pôsobenia v inštitúciách EÚ a obchodného a marketingového oddelenia bruselského EurActiv.com.

Novou šéfredaktorkou portálu sa stáva Zuzana Gabrižová, ktorá má za sebou niekoľkoročné skúsenosti editorky, neskôr vedúcej vydania portálu EurActiv.sk.

Na pozícii vydavateľa vystriedal Ivana Štefunka doterajší šéfredaktor a spoluzakladateľ portálu, Radovan Geist.

Portál EurActiv.sk bol založený v roku 2003. Už viac ako sedem rokov je komplexným, vyhľadávaným zdrojom informácií o politikách a dianí v EÚ. S 50-80 000 unikátnymi návštevníkmi mesačne si udržiava stabilné postavenie na trhu online médií. Spolu s doplnkovými službami www.europskaunia.sk, www.europaonline.sk, www.lobing.eu, www.visegrad.info a www.eu4you.sk pokrýva spravodajsky aktuálne dianie, poskytuje podrobné, expertné informácie, ale aj praktické rady pre študentov, podnikateľov, či záujemcov o prostriedky z fondov EÚ.

Portál EurActiv.sk je súčasťou siete portálov EurActiv, fungujúcej už v trinástich európskych krajinách. Sieť EurActiv má viac ako 650 000 unikátnych návštevníkov mesačne.

Správy z Európy komplexne a z prvej ruky

EurActiv na Facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/EurActiv.sk

EurActiv Newsletter: Zadarmo každý deň vo vašej pošte! Zaregistrujte sa do mailing listu: http://www.euractiv.sk/newsletter-registracia/

Kontakt:

Pavel Nikodem

Oddelenie obchodu a marketingu

Email: nikodem@euractiv.sk

Mobil: 0910 929 575