Európske spravodajstvo cez WhatsApp

Komerčný obsah

Portál EurActiv.sk sa snaží prinášať európske spravodajstvo prostredníctvom rôznych komunikačných kanálov, hlavne takých ktoré sú pre čitateľov najbližšie a najčastejšie ich aj využívajú. Od začiatku júna 2017 sme spustili novú formu denného spravodajstva prostredníctvom aplikácie WhatsApp. Našim cieľom nie je spammovať, ale v krátkej správe zhrnúť najdôležitejšie informácie z diania uplynulého dňa okolo Európskej únie a jej presahu na Slovensko.

 

Ako sa registrovať pre bezplatné odoberanie správ prostredníctvom WhatsApp?

  • Do nižšie uvedeného poľa uveďte číslo svojho mobilného telefónu. Registrujte mobil, na ktorom máte stiahnutú aplikáciu WhatsApp  (inak to nebude fungovať).
  • Po obdržaní vášho čísla dostanete správu od EURACTIV.sk. Prosím, uložte si číslo (napríklad ako EURACTIV.sk), z ktorého vám príde správa do pamäti vášho telefónu (+421 940 708 534). Bez uloženia čísla komunikácia nebude fungovať.
  • Odoberanie newslettera môžte kedykoľvek ukončiť. Stačí z vašej aplikácie WhatsApp napísať správu na naše číslo s textom “STOP”.
  • Vaše telefónne číslo uchovávame iba pre potreby tejto služby. Nebudeme ho využívať na iné účely ani ho nebudeme poskytovať tretím stranám.
Registrujte sa tu