Kúpou zvýhodnených zariadení v O2 podporíte aj dobrú vec

Komerčný obsah

Ilustračný obrázok. [O2 Slovakia]

Bratislava, 9.11. 2020Vianoce sa blížia, a O2 ponúka extra vianočný bonus na zariadenie až do výšky 240 EUR pre nových aj existujúcich zákazníkov O2 SMART Paušálu, a to na tri vybrané zariadenia.

Robotický vysávač Xiaomi, Smart TV Samsung, či tablet Lenovo budú hitom tohtoročných Vianoc.

Zákazníci O2 teraz navyše kúpou týchto zariadení podporia aj program BUDDY, ktorému bude venovaná časť výťažku z predaja. Program BUDDY sa teší dlhoročnej podpore zo strany Férovej nadácie O2. Jeho cieľom je pomáhať deťom, ktoré nemôžu vyrastať v rodine, pripraviť  sa na samostatný život.

„Podpora projektov akým je aj BUDDY, nám už dlhodobo dáva veľký zmysel, pretože práve deti, ktoré nemajú možnosť vyrastať v rodine, najviac cítia potrebu pomoci pri zaradení sa do bežného dospelého života. Sme radi, že dobrým ľuďom v programe BUDDY ich osud leží na srdci a snažia sa ich pripraviť na výzvy, ktoré ich čakajú v budúcnosti,“ hovorí o podpore Buddyho Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2 a členka správnej rady Férovej nadácie O2.

„Som veľmi vďačný za dôveru a lásku, ktorú som od svojej rodiny dostal. Takmer 5000 detí u nás však nevyrastá vo svojich rodinách, ale v Centrách pre deti a rodiny. Iba ich úplné prijatie a cielená, individuálna starostlivosť môže riešiť ich hlboko zakorenené traumy a rozvíjať ich potenciál. Preto v programe BUDDY hľadáme, vyberáme, školíme a spájame dobrovoľníkov s deťmi z centier. Tí sa každý týždeň stretávajú s deťmi mimo centra a venujú im to najvzácnejšie, čo majú – svoj čas, priateľstvo, dôveru a lásku. Aj vďaka spolupráci s O2 budeme môcť nájsť a dlhodobo sprevádzať viac dobrovoľníkov a pomôcť viacerým deťom, ktoré nemôžu vyrastať v rodine, zaradiť sa do spoločnosti,“ hovorí Ladislav Kossár, zakladateľ OZ PRO VIDA a programu BUDDY.

Viac o programe BUDDY sa dozviete na: https://tvojbuddy.sk/