ITAPA: Svet revolučných technológii a unikátnych nápadov

Komerčný obsah

Testovať sa budú aj inteligentné policajné autá a šéf rezortu Robert Kaliňák by mal oznámiť aj prvé výsledky od ich uvedenia na cesty. Koľko vypátrali kradnutých áut, akých ďalších priestupkov sa dopustili vodiči?

Cyber útoky či zanechávanie elektronických stôp – to sú len dve z takmer desiatky bezpečnostných tém, o ktorých sa na kongrese bude diskutovať aj s hviezdnymi zahraničnými hosťami.

Kľúčovou témou kongresu ITAPA je aj schopnosť Slovenska informatizovať krajinu. Ako bude Slovensko vyzerať už onedlho? Dá sa očakávať, že predstavitelia Ministerstva financií predstavia priority eGovernmentu pre roky 2014 až 2020. IT projekty vo verejnej správe sú väčším či menším problémom v celej únii. Zakladateľka spoločnosti xVoto Annete Vendelbo prezradí, prečo dochádza k zlyhaniam.

Na ITAPA by sme sa mali od ministra školstva dozvedieť, ako pokročila digitalizácia na školách. Lekári zase na kongrese vyhodnotia fungovanie diagnostiky detských urgentných pacientov na diaľku pomocou informačno-komunikačných technológií.

Viac informácii nájdete na www.itapa.sk

 

Zdroj: ITAPA