Aj podľa EMEA Finance je VÚB najlepšia banka na Slovensku

Komerčný obsah

Magazín EMEA Finance každoročne hodnotí výsledky bánk pôsobiacich v Európe, Afrike a na Blízkom východe. Aktuálnym titulom „Najlepšia banka na Slovensku za rok 2013“ VÚB obhájila vlaňajšie víťazstvo a celkovo získala toto ocenenie už po piaty krát (doteraz za roky 2008, 2009, 2010, 2012). 

Titul od EMEA Finance je v krátkom čase už tretím tohtoročným medzinárodným ocenením pre VÚB banku. Rovnakú cenu „Najlepšia banka na Slovensku“ jej udelil v marci aj magazín Global Finance a časopis Euromoney ju vo februári zasa označil za banku s najlepšími službami privátneho bankovníctva na Slovensku.

Okrem VÚB banky získala ocenenia aj ďalšia banka zo skupiny Intesa Sanpaolo – Banca Intesa Beograd, ktorú magazín EMEA Finance označil za najlepšiu zahraničnú banku v Srbsku.

EMEA Finance je prestížny magazín so sídlom v Londýne, ktorý sa zameriava na prinášanie informácií z finančného sektora v dynamicky sa rozvíjajúcich regiónoch Európy, Stredného Východu a Afriky. Je cenným zdrojom informácií pre riadiacich pracovníkov z oblasti financií, investícií či medzinárodného obchodu.