Koľko vás vyjde založenie s.r.o. na internete?

Komerčný obsah

Možno ste už aj vy počuli o modernom trende, ktorým je zakladanie sro na internete. Jedná sa o veľmi zaujímavý spôsob, ako v pomerne krátkom čase a bez veľkej námahy prísť k vlastnej spoločnosti s ručeným obmedzeným a následne v jej mene aj úspešne podnikať. Pre mnohých našincov je však determinujúci najmä jeden faktor – cena. My vám predstavíme cenové podmienky zakladania s.r.o. on-line a zároveň vysvetlíme nepeňažný prínos založenia spoločnosti pomocou internetu.

Začnime tým najdôležitejším, cenou, aby ste mali zo začiatku prehľad. Existujú v princípe dva spôsoby, umožňujúce založenie sro cez internet, pričom my postupne predstavíme obidva a začneme tým lacnejším. Ten vyžaduje istú spoluprácu a aktivitu aj od vás – musíte podať vyplnenú žiadosť o vydanie Živnostenského listu, resp. listov a po ich vydaní úradom si ich musíte aj sami prevziať. Ak si tieto služby objednáte cez spoločnosť  ONLINE INVEST, s.r.o. zaplatíte 279 eur. Pri využití balíka all inclusive, ktorý vás vyjde na 299 eur, získavate kompletný servis vrátane spomínaných registratúr od sprostredkujúcej spoločnosti. Ako môžete vidieť, rozdiel dvadsiatich eur sa v tomto prípade oplatí zaplatiť a využiť radšej balík all inclusive.

A spomínaná nepeňažná hodnota a prínos pre vás? Ten sa skrýva v dôležitých veciach, ktoré však na druhej strane zase dosť ťažko vyčíslite. Ide totiž najmä o ušetrený čas, ktorý by ste strávili vybavovaním registratúr, potvrdení a povolení na rôznych úradoch a nemohli by ste sa tak venovať tomu, čo je skutočne dôležité. Ďalšou pridanou hodnotou je profesionalita – nemusíte sa obávať, že by v dokumentoch bola chyba, pretože ich vyplňujú špičkoví odborníci. Ďalším nesporným plusom je možnosť vytvoriť si virtuálne sídlo, to sa väčšinou buď nachádza v cenových ponukách, alebo je možné si ho zakúpiť za určitý minimálny doplatok. Vaša firma tak získa sídlo na niektorej z Vami vybraných adries v Bratislave. Záleží len na Vás, či sa rozhodnete pre sídlo v Ružinove, Petržalke, alebo si zvolíte Staré či Nové mesto. Pre účely obchodných stretnutí Vám za dohodnutý poplatok budú k dispozícií zasadacie priestory nachádzajúce sa priamo v budove, kde bude mať Vaša firma sídlo.

Zdroj: Seocentrum, s.r.o.