Kooperačné podujatie na Stavebních veletrhoch Brno

Komerčný obsah

Enterprise Europe Network pozýva všetkých podnikateľov zo stavebného sektora na kooperačné podujatie, ktoré sa uskutoční na Medzinárodnom stavebnom veľtrhu v Brne.

Medzinárodní stavební veletrhy v Brne sa radia medzi 5 najvýznamnejších stavebných veľtrhov v Európe s vysokým zastúpením odbornej verejnosti (až 69%). Je to prestížna akcia svetového významu, s približne 1500 vystavovateľmi z celého sveta, vrátane väčšiny lídrov v priemysle na domácom i svetovom trhu.

Medzi zvýraznené témy tohtoročného veľtrhu patria:
•Energeticky úsporné stavby / úspory energií
•Najväčšia prehliadka stavebných strojov
•Inšpirácie a poradenstvo interiérových architektov
Tohtoročný veľtrh, ktorý sa uskutoční od 12. do 16. apríla bude už 16. ročníkom podujatia. Zároveň so stavebným veľtrhom sa uskutočnia aj:
•Mezinárodní veletrh interiéru a bydlení MOBITEX
•Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST
•Mezinárodní veletrh komunálních technologií URBIS TECHNOLOGIE

Na minuloročnom veľtrhu vystavovalo 1051 firiem z 18 krajín, zatiaľ čo návštevníkov bolo 80 000 z 36 krajín.

Popri veľtrhu sa uskutoční kooperačné podujatie (13. -14.4.), ktoré je určené pre všetkých podnikateľov, ktorí majú záujem nájsť nové obchodné kontakty a rozšíriť tak činnosť ich firmy. Kooperačné podujatie spája podniky s podobným zameraním a umožňuje im tak rozvinúť medzinárodnú spoluprácu s minimálnou investíciou času a peňazí. Pokiaľ sa zaregistrujete na kooperačné podujatie, Váš profil sa zaeviduje a máte možnosť si vyberať spomedzi ostatných účastníkov podujatia tých, ktorí Vás zaujmú a dohodnúť si s nimi stretnutie. Kooperačné podujatie je zostavené z vopred dohodnutých osobných stretnutí s firmami podľa Vášho výberu. K 21.1.2011 je už evidovaných 49 firiem so záujmom nadviazať nové obchodné kontakty.

V rámci kooperačného podujatia sa 14.4.2011 uskutoční aj workshop „Iniciácia vývojových partnerstiev“, ktorého cieľom je prepojiť výskum a vývoj v danom sektore s podnikateľským prostredím. Pre podnikateľov je to možnosť oboznámiť sa s najnovšími technológiami a inováciami, zatiaľ čo výskumným organizáciám to umožní zistiť potreby podnikateľov v priamej interakcii s nimi a viac prispôsobiť svoj výskum potrebám trhu.

Program podujatia

13.4.2011

08.00 – 09.15 – Registrácia účastníkov
09.15 – 09.30 – Otváracia ceremónia
09.30 – 17.00 – Individuálne obchodné stretnutie, návšteva výstavy
18.30 – 22.00 – Večerný program (Spoločenská akcia)

14.4.2011

09.00 – 17.00 – Individuálne obchodné stretnutie, návšteva výstavy

Viac informácií o veľtrhu získate na http://www.bvv.cz/ibf.

Registrovať sa na kooperačné podujatie a workshop môžete na www.b2fair.com do 30.3.2010.

Registračný poplatok je 150 € bez DPH za firmu (platí aj pre viac osôb z jednej firmy a zahŕňa vstupenku na veľtrh počas dní konania kooperačného podujatia).

Kooperačné podujatie je organizované v rámci projektu STOP4business, ktorý je spolufinancovaný EÚ.